Vyras su gitara

Vyrai su gitara mane lydėjo nuo pat vaikystės. Mano tėtis grojo su gitara. Mano senelis, kurio niekada negirdėjau, irgi grojo su gitara. Mano pirmasis vaikinas grojo su gitara. Kiek pamenu, visada turėjau potraukį vyrams su gitaromis…

Kas buvo/yra vyrai su gitara man? Kodėl?

Aš papasakosiu apie įrankį, padėjusį man pajausti vyrų jautrumą. Padėjusį man pačiai gydyti savo žaizdas, susijusias su vyrais.

Istorija bus jautri ir ganėtinai asmeniška.

Yra įvairūs elementai, veikiantys per mus. Yra įvairūs pojūčiai. Kiekvienam skirtingai aktyvuota. Mano vienas iš stiprių pojūčių yra garsas. Garsas, per kurį aš girdžiu, klausau, jaučiu, gyju, reiškiuosi.

Turbūt jau teko girdėti, kad daugybė raktų slypi mūsų tėvuose, pirmuosiuose dvasiniuose mokytojuose. Dažnai ir partnerius pirmuosius nesąmoningai pradedam pritraukti pagal tai. Gerai, jei tavo tėvas – geras vyriškas modelis, o jei ne… Gali dūsauti, kad pasirinkai gimti toje šeimoje, arba gali pagerbti savo būtį už pamokas, kurias atėjai išmokti. Kiekvienoje skaudžioje patirtyje yra raktai iš to išeiti.

Manasis raktas buvo gitara.

Tėti, ačiū Tau.

Istorija apie Jį su gitara

Apie viesulingą vyrą. Susitikimas su juo buvo žaibiškas, ryšys užmegztas toks pat. Akių kontaktas labai stiprus. Norėjimas per kelias minutes sužinoti labai daug apie vienas kitą. Noras bendrauti ir dingimas viename.

Greitis ir paprastumas jame. Jis paprastai prisistatė, kad groja ir dainuoja. Kai išgirdau kaip… Jo talentas sujaudino. Gylis dainuose, ieškojimas būdų kaip gyventi paviršutiniškai jį draskė. Dainuose rasdavo ir išreikšdavo save.

Mes nebuvome kartu. Nebuvome pora. Nesibučiavome. Nebuvo nieko, kas laikoma vyro ir moters ryšiu standartiškai. Mes beveik niekada nesitardavome susitikti. Kartais palaikydavome ryšį internetu, bet kai susitikdavome… Žvilgsnyje ir visame kūno pojūtyje vykdavo proveržiai. Iškart įsiplieksdavo didelio lygio dramos tarsi iš šio gyvenimo, tarsi iš šio momento arba iš daug giliau. Jam būdavau ypatingai svarbi tuo metu, kai jis mane matydavo fiziniame lygmenyje. Jis buvo itin spontaniškas, pilnas emocijų. Kai galėdavo, mane apkabindavo, pribėgdavo ir iškeldavo į orą, apsukdavo, nuleisdavo, pabučiuodavo į žandą, pasakydavo, kokia aš nuostabi ir pabėgdavo. Mūsų laikas fiziškai visada būdavo itin ribotas, bet visada ypatingai pakrautas. Nieko panašaus niekada nebuvau patyrusi.

Nepažįstami

Niekas nežino kaip du nepažįstami pradės bendrauti. Kaip jie suvoks vienas kitą. Kokia energija dalinsis.
Niekas nežino, kas bus tie nepažįstamieji vienas kito gyvenime. Nesigailėkite dėl nei vieno sutikto žmogaus.
Santykis gali tapti didžiausiu ir skaniausiu žaidimu Jūsų gyvenime.
Ir štai, du nepažįstami pažiūrėjo vienas kitam į akis. Nuo tada viskas ir prasidėjo.
Koks bus pirmas jų sakinys?
Žvilgsniu buvo jau pasakyta.
Kas pasakyta, – tik tie du nepažįstamieji žino ir jie jau tapo pažįstami…

2018 01 29/ Guernsis sala
2018 ©Viktorija Bali iš asmeninio archyvo. Tai Jis su gitara.

Kartą bandėme suplanuoti savo susitikimą. Mums nepavyko. Aš laukiau, o Jis neatėjo. Kai suprato, kad aš laukiau, tekinas atbėgo į mano darbą. Aš viriau savo emocijose ir nenorėjau Jo matyti. Pamačiusi Jį darbe, aš išsigandau, apsisukau ir pabėgau. Jis buvo visas susijaudinęs, jautėsi suklydęs vėl ir vėl, ir vėl… Jis sukosi tame savo verpete, tai suvokdamas, bet nemokėdamas iš to išeiti. Užsisakė ekspreso kavos puodelį ir drebančiomis rankomis gėrė.

Aš grįžau. Mes kurį laiką tiesiog žiūrėjome vienas kitam į akis.

Kai pamačiau aš jo akis, Jis buvo tikras ten ir tai akimirkai.
Kalbėjo jis taip ir tai buvo daug daugiau, nei galėjo būti pasakyta.
Ašaros jose buvo beveik matyti.
Tai buvo taip stipru, kad, rodos, kalbėjomės vienas su kitu iš pačių gelmių.
Pakilo viskas manyje. Buvo pažadinta.
-Never ever turn away from me (ang.vert. Niekada nuo manęs nenusisuk),- jis ištarė.

2017 12 30/ Gernsis sala

Tai buvo paskutiniai žodžiai pasakyti Jo Sielos man. Tie žodžiai, kuriuos Jo Siela norėjo man perduoti. Jis išėjo, palinkėdamas man savimi rūpintis ir nuo to karto MES nykome. Buvome susitikę dar kartą vienam projektui, bet tai jau buvo kitas buvimas. Tai buvo tas momentas, kai aš buvau kitoje kameros pusėje, o jis man dovanojo savo dainą su gitara. Tąkart paskutinį kartą kalbėjomės. Visada jaučiau ryšį su juo ir jaučiu. Jis kartais dar manęs ieškodavo, bet neberasdavo. Aš žinojau, kuri daina buvo man parašyta, o kartą, kai buvau itin aukštose vibracijose ir intensyviame budime, jam praėjus pro mano langą, jaučiau didelę didelę meilę, einančią iš jo. Mylėjo jis ir mane. Tik kitaip tai buvo išreikšta šiame gyvenime. Kitoks buvo mūsų vaidmuo vienas kito gyvenime.

Kažkur iškraipytoje realybėje mūsų keliai susitiko ir išsiskyrė.
Tu sukūrei kitą realybę kitai pabaigai.
Tai, kuri gulėjo tavo širdyje.
Užrašei ją dainoje ir ji dabar skamba daugybės kitų žmonių erdvėje.
Ten – mūsų laiminga pabaiga.

2018 12 21/ Šiauliai

Manau, kad Jis surado Ją, savo šio gyvenimo moterį šiam gyvenimui. Jie labai tinka, o mano širdyje tik didelis džiaugsmas dėl jo laimės. Tai buvo mano paskutinis vyras su gitara, kurį man gyvenimas atsiuntė dar vienam keistam, kitokiam vyro ir moters santykio patyrimui.

Raktas atskleidžia savo esmę

Prasidėjo mano gijimas kaip moters. Praėjo daugiau nei du metai po šio įvykio, o dar daugiau visko mano asmeniniame dvasinio budimo kelyje. Iš vienos salos – Gernsis, nusikėliau į kitą – Balis. Ten sutikau irgi vyrą su gitara, bet jau kitokiame lygmenyje. Tarp mūsų nebuvo jokios asmeninės istorijos. Jis buvo tas mokytojas, atskleidęs man mano gijimo raktą santykuose su vyrais.

Patekusi į Balio salos Ubud miestelį, nusikėliau į Naujosios Žemės patirtį, arčiausios taip visų kalbamos 5D dimensijos potyrio šioje Žemėje dabar. Po įvairių gyvenimo išbandymų jaučiausi lyg nukelta į rojų. Į tą rojų, kuris laukia visos žmonijos.

Visiškai atsitiktinai (atsitiktinumų nebūna) nuėjau į vieną meditacijos klasę nieko nesitikėdama. Meditacija vadinosi „Vibruojanti Medicina“. Jos esmė – akustinės gitaros pagalba perskanuoti kūną garsais, skleidžiamais vibracijas. Tikriausiai ne vienas esate išbandę įvairias garso meditacijas kaip Tibeto dubenėliai, kristaliniai dubenys, gongai, varpeliai ir panašiai. Man asmeniškai vien gitaros meditacijoje neteko būti. Meditaciją vedė aukšto sąmoningumo vyras, grojantis su gitara jau 26 -erius metus. Jo pačio santykis su gitara buvo transformuojantis: nuo metalo ir roko garsų iki pačių tauriausių, kokių net neįsivaizdavau sklindančių iš gitaros.

Prasidėjo meditacija. Aš pirmą kartą visu savo kūnu pajaučiau stygas, tarsi visas mano kūnas būtų grojamas. Nuo tos akimirkos prasidėjo gijimas. Kai vyras su gitara fiziškai šalia atsistojo mano kūno, buvo labai stipru. Aš jaučiau kaip jis groja širdimi. Tai buvo jo paties kūryba. Jis savo visą širdies jautrumą, trapumą, meilę, išgyvenimus bei visą įmanomą atjautą su visišku nuogumu perkėlė į stygas. Tuose garsuose nebuvo jokio skausmo, tik didelis emocinis gylis. Tai buvo tiesiog fenomenaliai fantastiškai dieviška. Aš jau savo gyjančia moteriška esatimi išgirdau, pajaučiau visu savo kūnu vyro grožį. Tą pusę, kurią man taip reikėjo pajausti, kad aš pradėčiau gyti. To vyro širdyje girdėjau tokį tyrą dieviškos prigimties kilnumą, kuris mane tiesiog persmelkė. Suvokimų sūkuriai pradėjo eiti. Aš jaučiau orgazminį malonumą nuo tų garsų, bet esmė tai buvo ta vyro širdis, tas vyro talentas, tas vyro didvyriškumas jo jautrume. Realiai jaučiau kaip mano širdis vėl pradėjo dar daugiau atsivėrinėti. Tą akimirką pajaučiau, kad ir mano santykis su vyru nuo šiol bus keičiamas, o raktas branginamas, suvoktas, įsisavintas ir pagerbtas. Man reikėjo išgirsti, patirti, pajausti vyro jautrų nuogumą, kad pati nebijočiau visiškai totaliai atsiverti atėjus laikui sukurti dieviško gylio/lygmens santykius partnerystei.

Tie patys vyrai su tomis pačiomis gitaromis tik skirtingose realybėse ir skirtingai atsivėrusioms širdimis jų dieviškumui bei jautrumui savyje.

Man reikėjo susirinkti tas patirtis, kad gauti savo suvokimą. Su dėkingumu dalinuosi su Jumis savo vienu iš kelio elementų jau dabar matomų iš skirtingų pusių, bet su vienu begaliniu priėmimu bei meile.

Vyrai, jūs esate nuostabūs. Jūsų jautrus atsivėrimas gydo ne tik mane, gydo milijonus, milijardų moterų šioje Žemėje. Leiskite jam atsiverti. Leiskite moterims apglėbti Jus savo supratimu. Leiskite sau gyti. Nes kaip pagijusi/gyjanti moteris gydo vyrus, taip ir pagijęs/gyjantis vyras gydo moteris.

P.S. Tai neprilygs gyvai patirčiai, bet… Suraskite laiko sau.. Įsitaisykite patogiai… Pasirūpinkite kokybišku garso potyriu per ausines ar muzikines kolonėles ir nerkite į šių garsų kelionę. Pajuskite šio vyro jautriai mylinčią širdį. Klausykite čia

2 komentarai apie “Vyras su gitara”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart