Sielos Medicina
Leave a comment

Visi, kurie vaikšto Žeme

Visi, kurie vaikšto Žeme, prisimena.
Tu esi čia.
Tu esi čia ir dabar.
Ir DABAR jau plečiasi.
DABAR jau jaučiasi turtingiau, daugiau, labiau sujungta. 
Ir ateini į ryšį ir apsijungimą su viskuo:
Magija, sudėtingumu, meile, ugnimi, aistra, džiaugsmu.
Viskas nušvinta į vienybę.
Tu esi pasaulis, prikeliantis visas formas ir spalvas.
Prisimink gerumą, atjautą.

Būk čia meilei. 
Tu leidi save pertvarkyti šiai patirčiai.

Yra tiek daug prisiminti.

Sustabdytas kadras iš video. Video filmuotas Italijos ir Slovėnijos alpėse. Jose nardo Slovėnijos nacionalinio operos ir baleto šokėjai Lukas Zuschlag ir Mateja Zeleznik.

Ši daina gimė 2015-tais metais kaip dalis didesnės žinutės. Tai nėra tik daina. Tai – aktyvacija, transmisija, šamaniška patirtis. Muzika turtinga egzotiniais garsais, unikaliais instrumentais ir gentinėmis giesmėmis, kurios tobulai persipina su autoriaus vokaline žinute. Ši daina klausytoją nukelia į senovinę, belaikę erdvę, kuri žadina Sielą čia ir dabar jausmui.

Man ši daina įkūnija pabudimą. Tai tik viena paprasta frazė, bet joje telpa tiek daug. Ir tai yra frazė, kuri tave lydi, kai tu nubundi. Visi, kas vaikštote Žeme, prisiminkite. Prisiminkite, kas Jūs esate. Prisiminkite, iš kur Jūs atėjote. Prisiminkite savo tikrąją prigimtį.

Lee Harris – dainos kūrėjas, atlikėjas, prodiuseris
Video Direktorius – Davor Bozic. Fotografijos Direktorius – Darko Sintic. Montavimas – Luka Miklosic. Kameros asistentė – Vanja Jovanovic

Šią dainą taip pat rasite mūsų sukurtame grojaraštyje su kitomis jau publikuotomis dainomis čia.

Filed under: Sielos Medicina

by

Sveika, Mieloji, tu ką tik perskaitei tai, ką rašo šios raidės iš mano gyvenimo, apie mano gyvenimą. Dalinuosi, nes kaip mes kvėpuojame vienu oru, taip ir širdimis liečiamės kalbėdamos dažnai apie labai panašius dalykus. Aš esu tavo draugė, kuri be rašymo, fotografavimo, tapymo dar labai myli gamtą, mėgsta šokti ir dainuoti. Džiaugiuosi susitikusi su tavimi ♡

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *