Trečiosios akies bučinys

Ar esate pastebėję, kad bučinys į kaktą sukelia daug intensyvesnius jausmus ir toks bučinys yra visiškai kitoks nei likusiųjų bučinių tipai (skruostas, kaklas, lūpos ir tt..)?


Jeigu kažkada patyrėte bučinį į kaktą, jeigu stabtelėjote tą akimirką, greičiausiai pajautėte, kad tai yra intensyvus ir skverbiantis jausmas.

Bučiuodami kaktą kitam žmogui, jūs bučiuojate jo „trečiąją akį“,- tam tikra prasme jūs bučiuojate kito žmogaus Sielą. Toks bučinys yra daug daugiau, nei mes galėjome iki šiol įsivaizduoti. Mes dažnai apsikabiname, laikomės susikibę už rankų, pakštelim ore į skruostą. Kakta yra ypatinga mūsų kūno dalis – tai yra langas, langas pasiekti jūsų sielą.

Tiems, kurie nepažįsta „trečiosios akies“ sąvokos, – tai yra ryšys su vidiniu Aš. Jis jungiasi su aukštesnės sąmonės būsena. Trečioji akis atspindi, kokie žmonės mes esame. Tai lemia, kaip dvasiškai mes suvokiame save ir mus supančią aplinką. Nors „trečioji akis“ laikoma nematoma plika akimi, ji gyvena tiesiai tarp mūsų akių.

Trečiosios akies centras yra tarp antakių. Paprastai tai yra ramybės dvasinis centras, tačiau jos aktyvinimas suteikia jums įžvalgos, intuicijos ir ryšio su jūsų aukštesniais centrais. Jei tikrai Mylite ką nors ir jums nuoširdžiai rūpi tas žmogus, trečiosios akies bučinys gali būti puiki patirtis jums abiems. Bučiuokite savo vaikus ir visus, prie kurių jūsų siela nori prisiliesti.

Bučiuokite kaktos centrą tarp antakių, bet šiek tiek su užuojauta ir tikra meile tam asmeniui. Šis bučinys suaktyvins šio asmens apačioje esančias pūslelinės ir hipofizės liaukas. Tai suteiks asmeniui saugumo ir gerovės jausmą. Gydomoji galia, kurią šis prisilietimas atneša, yra didžiulė. Tai tikrai dieviškas prisilietimas. Jis buvo paminėtas daugelyje senųjų Raštų, bet jums nebūtina į juos susitelkti. Tiesiog padarykite tai, kai randate galimybę. Kuo dažniau tai darysite, tuo daugiau sulauksite teigiamų rezultatų ne tik tame žmoguje, bet ir savyje.

Trečioji akis dar kitaip vadinama kankorėžine liauka. Mistinės tradicijos jau seniai žinojo, kad ši smegenų dalis yra vartai į dvasinį pasaulį. Liaukoje yra vanduo ir kristalai, turintys pjezoelektrinių savybių. Todėl šie kristalai gali būti atsakingi už tai, kad mes būtume matomi už fizinės būsenos ribų, ir kad šioje liaukoje yra begalinis potencialas, jungiantis mus su dvasingumo pasauliu.

Kaktos bučiavimo pranašumai yra didesni negu mes galime įsivaizduoti.
Tai gali sukelti jausmą, kad esate saugus ir sveikas, o tai iš esmės yra tai, ko mūsų protas reikalauja visą laiką. Ir jeigu vis dar nesate tikri dėl to, ar norėsite tai išbandyti su savo artimaisiais ir šeima, patikinu, kad būsite nustebę, kai išvysite rezultatus. Tiesiog leiskite trečiosios akies magijai ir dieviškumui užvaldyti viso šio proceso reikšmę ir potencialą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart