Raktas į Mineralų Karalystės sąmonę

Mineralų  sąmonė pirmiausia yra pagalbininkė – ji mūsų mokytoja ir vedlė, vedanti giliau pažinti save ir pasaulį. Tai – dovana Mums, net ir esant didžiausioje savo sąmonės sujauktyje, kad žmogus galėtų prisiliesti prie tobulos sąmonės formos. Ši jungtis mus sugražina į įgimtą harmoniją, į vidinę taiką. Šios karalystės atstovai yra tylūs, tad, kad jie atsivertų mums, reikia ŠIRDIMI į ją įeiti. Šiomis dienomis yra labai svarbu atskirti tikrumą ir išlaikyti pagarbą,- pagarbą ne tik šiai, bet ir visoms kitoms žemėje egzistuojančioms karalystėms. Radus raktą į šį pasaulį galima neatpažįstamai pakeisti savo gyvenimą, tačiau prieš tai reikia rasti raktą į savąją širdį. Tam, kuris žvelgia į šį pasaulį tik fizinėmis akimis, akmuo, kad ir koks jis gražus bebūtų, yra tik negyvas daiktas. Siela, kuri pradeda suvokti save plačiau, atpažįsta, kad akmuo, kaip ir augalas, medis, gyvūnas ar pats žmogus, turi sąmonę. Žmogus žemėje yra sąmoningiausias kūrinys, žinoma, jeigu jo sąmonė yra pabudusi.

Akmuo mus moko kryptingai sutelkti dėmesį, nerti į save, neskubėti.

Mineralai priima kosmines vibracijas ir skleidžia jas įvairiomis tonacijomis. Jie pirmiausia veikia mentalinį kūną, gydo sergančias mąstymo struktūras. Kiekvienas mineralas turi savąjį dažnį, poveikį, temą. Nuo pirmosios minutės, kai tik paimate į rankas mineralą ir bandote pajusti jo veikimą, pabandykite įsiklausyti į save, pajausti kaip Jūsų kūno sistema atsiliepia į laikomo mineralo energiją. Jie kalba be žodžių, nuramina protą, paruošia Jūsų širdį taip, kad per ją išgirstumėte savo Sielą.

Kas nutinka paėmus į rankas mineralą?

Pirmiausia žmogus juo grožisi. Taip užmezgamas kontaktas, savaiminė kryptinga koncentracija. Tai ramina mintis, atpalaiduoja įtampą, moko grožio ir harmonijos. Antra – žmogus mineralą liečia, taip savaime perima jame esančios energijos kokybę ir taip grynina savo energetiką. Trečia – ilgiau grožėdamasis mineralu, žmogus pradeda jam atsiverti. Taip įvyksta mineralo sąmonės ir žmogaus širdies kontaktas. Mūsų siela – dvasinė substancija ir, susiliejusi su švaria mineralo sąmone, ima labai sparčiai busti.

Kaip pakviesti tinkamus mineralus?

Mineralų karalystės dvasia yra labai spalvinga, galinga ir subtili.  Ši tema labai plati, todėl mineralų savybių pilnai neaprašysiu šiame straipsnyje; informaciją sutrauksiu į raktinius žodžius. Mano tikslas dėmesį atkreipti į jų pasirinkimą ir sąmoningą šių atstovų naudojimą.

 Jie reikalauja atidumo ir gilaus įsiklausymo į save : susijunkit su savo Aukštesniuoju„, koncentruokitės į savo širdį į meilę ir pakvieskit sau saugiausią ir šiuo metu gijimui ar įgalinimui labiausiai reikalingą energiją.

Pajausit, – pats mineralas Jus pasikvies.

Sutrauksiu keletą mineralo energijų, remiančių labiau moterį, po to labiau vyrą, bet tai jokiu būdu nėra nuostata, kad tai yra skirta tik tai lyčiai naudoti būtent tuos mineralus – mineralų sąmonė atvira kiekvienam.

Moterims į pagalbą gali ateiti šie mineralai

Rožinis kvarcas padeda išskleisti širdies grožį, priimti save, pamilti, atsipalaiduoti, atsiverti.

Ametistas – transformacija. Minčių alchemija jis padės sutramdyti pyktį, susierzinimą, nuramins įtampą. Naudingas, kai labai greitai perimama kitų nuomonė ar nuotaika.

Morgano kalcitas – skatina motinišką meilę, priėmimą aplinkui visko taip, kaip yra. Jis padeda atskirti meilę nuo emocinio prisirišimo ar pareigos. Žadina vidinę šilumą, pozityvų mąstymą.

Rodochrozitas – aktyvina širdį, kūrybingumą, skatina reikšti jausmus, džiaugtis jais. Kelia kraujospūdį (kam jis aukštas, nepatartina nešioti).

Rodochrozito siela – dvynys Malachitas – ištraukia užslėptus jausmus į paviršių, padeda juos išreikšti. Nuo senovės jis buvo  laikomas moterų akmeniu. Daugelis tautų jį skyrė MEILĖS DEIVĖMS ir laikė šį akmenį jų atitikmeniu. Suteikia harmoniją, tikrumą, vidinį saugumą, sugebėjimą suprasti kitus; traukia aplinkinių dėmesį, ramina menstruacijų skausmą ir palengvina gimdymą.

Andų opalas (rožinis) labai greitai padeda pamatyti ko reikia Jūsų sielai ir ko – ne. Jis valo kelią link Jūsų paskirties, jei tik sugebėsite skaityti jo siunčiamus ženklus.

Žaliasis opalas – tai puikus akmuo širdies centrui suaktyvinti.

Morganitas – tai berilų grupės mineralas, kaip ir kiti berilai ypač svarbus, todėl savaime pamatomas tų sielų, kurios iš tiesų pradeda busti. Jis padeda atverti dar gilesnį širdies lygmenį. Skatina visapusiškai pažinti žodžius, sąžinę, atsidavimą. Šio mineralo sielos dvynys – Smaragdas. Šie mineralai skirti tiems, kurie pradeda suprasti, kad iš tiesų yra dvasia. 

Kitas svarbus moteriai akmuo yra Mėnulio akmuo. Tai – moteriškumo simbolis. Rytuose laikomas vaisingumo ir meilės akmeniu. Skatina moteriškumą, vadinamas dar laimės akmeniu ir yra naudojamas darbui su sapnais ir meilės magijoje. Apvalo intuiciją, skatina platesnį suvokimą. „Užsispaudusioms“ moterims  nepakeičiamas. Harmonizuoja hormonų ciklą. Naudingas klimakteriniu periodu. Juo naudodavosi žynės, kad efektyviau dirbtų su mėnulio dvasia. Sapnų ir vizijų akmuo.

Melsvas chalcedonas – oratoriaus akmuo. Jį nešiojantis žmogus mažiau ima reikalauti iš kitų.

Karneolis – skatina žaismingumą, seksualumą, patrauklumą, drąsą, gyvybingumą.

Vyriškai energijai labiau į pagalbą tinkami mineralai

Kai kurie vyrai sako, kad jiems akmenys tai jau tikrai nereikalingi. Mielieji, negi manote, kad Gamtos dvasia Jus pamiršo?  Vis dėl to labai džiugu, kad ne vienas vyras jau patyrė, ką gali akmenys, kurių energija susijungia su keistis norinčio žmogaus energija. Iš tiesų tada galima ir ,,kalnus pajudinti“. Vienas iš svarbiausių dalykų vyrų gyvenime – savirealizacija. Moteriai Visata skyrė vienas funkcijas, vyrui – šiek tiek kitas. Poreikis realizuotis yra susijęs su vyro funkcija rūpintis ir saugoti, nesvarbu, ar tai moteris, vaikai, ar visos žemės erdvė.  Vyras neužkrauna rūpesčių ant moters pečių, nebent jis tebežaidžia vaiką, o ji – motiną.

Vyras saugo gėles nuo skersvėjų ir šalnų, o moterys su atsidavimu džiugina jo širdį su meile rūpesčiu, taip įkvėpdamos veržlią širdį naujiems tikslams. Viskas susiję.

Raudonasis Turmalinas – suteikia tikslumą, natūralią jausmų išraišką, lankstumą, skatina valią, aktyvų veiksmą, bebaimiškumą; naudingas verslo žmonėms, vyrams suteikia žavumo, stiprina potenciją ir nervų sistemą.

Ugninis agatas – traukia moterų dėmesį, naudingas nedrąsiems, žadina vidinę širdies ugnį, suteikia postūmį.

Rubinas – itin aktyvus akmuo. Tema – Valia. Žemiškos valios pavertimas Dvasios valia per Meilę. Rubino reikia nusipelnyti, nes jo poveikis ir jo šalutiniai veiksniai absoliučiai priklauso nuo nešiojančiojo sąmonės. Nerekomenduojama tiems, kurie nemoka valdyti savo vidinės jėgos, nes stipriai iškels puikybės, ambicijų išbandymus. Tik dirbančiam su savimi ir gebančiam pamatyti Ego ,,grimasas“, šis akmuo brandžiai sielai skatina visapusišką savirealizaciją, suteikia dvasiai išminties siekiant tikslų; tikriesiems meilės spindulio kariams padeda suvokti MEILĖS didybę, gylį, atsakomybę.

Granatas – aktyvistas, skatinantis kūrybingumą, įkvėpimą iš gamtos, kosmoso. Subalansuoja meilės santykius. Ramina baimes dėl ateities ar vidinę graužatį. Akmuo skirtas gyduoliams, padedantiems kitiems: dirbant su jais padeda nenuvarginti nervų sistemos.

Citrinas – pasitikėjimas savo jėgomis ir savimi, ramina depresyvias nuotaikas, traukia sėkmę.

Geltonasis kalcitas – skatina džiaugsmą, ramina protą, nervų sistemą, skatina išgirsti širdies balsą, pozityvų mąstymą, padeda „virškinti“ tai, ko vis negalite priimti – gal savęs, gal padėties ar kito.

Agatai (visi) – vidinė ramybė, tikrumas, sėkmė.

Agatai

Labradoritą patartina įsigyti, jei trūksta kantrybės, atsakomybės, koncentracijos. Šis akmuo – stipri apsauga.

Lazuritas – akmuo – valdovas. Jis padeda pasirinkti, taip pat atsirinkti, skatina teisingumą, kryptingumą. Tinka ypač mąstantiems.

Ametistas – ramina nervinę įtampą, irzlumą, padeda nepriimti svetimų programų.

Ar visi gali nešioti brangakmenius ir magiškuosius akmenis?

Tikrieji brangakmeniai yra labai stiprūs akmenys. Jie – tikras energijos koncentratas, todėl juos renkantis reikia būti sąmoningiems ir labai atsargiems, įvertinti savo sąmonės lygmenį.

Brangakmeniai, patekę miegančiai sielai į rankas, gali stipriai supurtyti jos gyvenimą. Jei siela nesugeba valdyti savo vidinės jėgos arba yra pasirinkusi savigriovą, tuomet jie priversti parodyti šeimininkui jo nesupratimą, pritraukdami įvykius, nelaimes.

Brangakmeniai skirti žmonėms žinantiems savo paskirtį,  mokantiems teisingai panaudoti jų ir savo stipriąsias savybes. Brangakmenių dvasios neapgausi ir jos už jokius pinigus nenupirksi.

Deimantas –  visų akmenų karalius. Jis ištraukia visą vidinį negatyvą į paviršių. Nedirbant su savimi galima pritraukti negailestingas situacijas ir įvykius.

Rubinas – reikalaujantis akmuo. Jo šeimininkas geriau jau būtų pažadinęs vidinę kibirkštį. Jei taip nėra, pasipils veiksniai, atveriantys neįvaldytą energiją, pyktį, ambicijas, puikybę.

Aleksandritas – permainingas akmuo, skatinantis vidinę laisvę, sąmoningą atsivėrimą. Sunkiausi išbandymai tiems, kas abejoja, sunku apsispręsti. Taip pat šis akmuo praverstų kategoriškiems, dogmatiškiems žmonėms.  

Safyras – skatina siekti išminties ir plataus mąstymo. Akmuo negailestingai atskleis kantrybės stoką, neišmintingumą. Kas nėra tikras ar gali nešioti safyrą, gali pabandyti įsigyti Lazuritą, o po to – Jolitą.

Smaragdas – sielos akmuo. Jis skatina išgirsti savo sielą ir vykdyti tai, ko ji atėjo į žemę. Tam pirmiausia būtina būti sąžiningiems sau ir kitiems. Smaragdas parodo tai, kas nereikalinga sielai, tai, ką pats susigalvojai ar buvo primesta. Testuotis prieš šį akmenį su berilais.

Topazai – sudėtingi akmenys, kurie veda nusileisti į savo gelmes. Gali būti psichikos sutrikimai, panirimas į iliuzijas arba užsikabinimas už kažkokios savo ydos, bandant įsivaizduoti ją dorybe. Galima testuoti save su dūminiu kvarcu.

Opalai – negailestingai atskleis kas tikra ir kas ne.

Magiškieji mineralai

Meksikos vaivorykštinis, sidabrinis, auksinis Obsidijanai dirba su pasąmone. Šalutiniai veiksniai nenusakomi; jie yra susiję su psichika, tad tie, kas turi šį mineralą, ir siekia galių, nesuprasdami savo energijos krypties, gali stipriai pakenkti sau. Iš pradžių geriau pabandyti snieginį, rudajį obsidijanus, vėliau juodajį su kalnų krikštolu, vėliau be jo.

Heliotropas – visapusiškai tikrina savo šeimininką, kaip jo gyvenime atsispindi meilės, tiesos, evoliucijos principai. Tai – dvasios kario akmuo, reikalaujantis dvasinio atsparumo ir tvirtumo. Lengvesnis atitikmuo – raudonasis jaspis.

Hematitas ,,darbuojasi“ su astraline jėga.

Gagatas  būdavo naudojamas darbui su mirusiųjų pasauliu, taip pat runoms gaminti.

Kiti stiprūs akmenys

Piritas – itin tinka meditacijoms savo psichinės ir fizinės energijos sustiprinimui bei apvalymui, stiprina maldą ir jos poveikį. Meteoritų funkcija priminti žmonėms – žvaigždėms jų prigimtį ir pastiprinti juos žemiškajame kelyje. Tai – komunikacija su kitomis sferomis ir, pasiekusių kosminę sąmonę, įrankis.  

Piritas

Tektitai – idealūs pagalbininkai dabartiniu laiku, verčiantys atsiverti naujos energijos pliūpsniams.

Kalnų krištolo tema – sąmonė. Šis mineralas pritraukia ir išspinduliuoja šviesą, minties sustiprintojas, informacijos priėmėjas, paskleidėjas; įprogramuoja informaciją, burtus, tinka darbui su aukštesnėmis dimencijomis, meditacijoms ir jų gilumui, energetiniams kūnams apvalyti. Poveikis priklauso nuo žmogaus apsivalymo lygmens. Kuo platesnės sąmonės, tuo labiau jam atsiveria.

Kalnų Krištolas

Stiprūs akmenys – galinga energija!

Visi jie yra kaip orakulai, kalbantys Visatos kalba su mumis per savo spalvą, vibraciją, rezonansą ir per intuicijos blyksnį…

Primena mums tai, ką mes giliai jau žinome.

Su dėkingumu Gamtos dvasiai. Su meile ir pagarba Mineralų Karalystei.

Iš autorės Mineralų Karalystės

Remtasi knyga: Audronės Ilgevičienės „Raktas į akmenų karalystę“

3 komentarai apie “Raktas į Mineralų Karalystės sąmonę”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart