Raganų anūkės

Kiek kartų savo gyvenime buvote pavadinta/-as sektos nariu? Aš keletą kartų ir visus kartus tai buvo iš mano giminės pusės, tų karminių ryšių, kurių negalėjau pakeisti.

Labai stiprus buvo paskutinis kartas. Per močiutės laidotuves jos paprašyta atlikau AVE MARIA giesmę. Pagiedojusi atsiklaupiau ir visu kūnu nusilenkiau, padėkodama jai, jos moteriškai prigimčiai, kurios dėka mes visi ten buvę atėjome į šią Žemę…

Jos (močiutės) sūnų buvau apkaltinta sektininke… Jiems mano nusilenkimas jų mamai pasirodė ne krikščioniškas. Ir tai manyje sukėlė panašius jausmus, kokius esu patyrusi ne viename iš savo gyvenimų, kai būdavau apkaltinta RAGANA dėl žinojimo daugiau, elgimosi ne pagal nustatytas „normas” ir galiausiai sudeginta ant laužo ar dar kitaip prieš tai nužudoma. Esu mačiusi kaip viename iš gyvenimų per mano galvą buvo pervertas baslys…

Ir tai vėl buvo iškelta.. Šiame laikmetyje, kur jau viskas verčiasi aukštyn kojomis ir kur DABAR tie, kurie buvo deginami ir persekiojami, stos į savo vietas kaip pavyzdys visuomenei.

Mano viduje užvirė… Susilaikiau dėl močiutės atminimo, bet kelias dienas po to ir dar šiandien mintyse sukasi žodžiai jiems.

Taip norisi pasakyti GANA. Tai yra užbaigta…

Ir tie mano dėdės, vyrai, iškėlė manyje tą pyktį vyrams… Mano santykių gydymas su vyrais tęsiasi žaibišku greičiu ir išlenda vis gilesni ir užslėpti dalykai… Vyrai, kurie norėjo pažaboti moterų galią… Tas pyktis manyje jiems buvo iškeltas.

Tiek procesų patyriau per močiutės išlydėjimą. Ypatingai daug fizinio skausmo jutau per laidotuvių dieną ir skaudėjo gimdos dešinę pusę (vyriškoji pusė). Vienu metu galvojau, kad iš to skausmo, net į ligoninę teks važiuot…

Padėkoju ir transformuoju tai. Jei atvirai, šita dalis nėra lengva… Kas savyje jaučiate gilią raganišką prigimtį, supras mane.

2 komentarai apie “Raganų anūkės”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart