Pokyčių upė – afirmacijos

Leisk sau tapti niekuo, kad taptum kuo nori.
Mintis po minties...
kuria
nuolatos...
Pastebėk...
pasiKARTOJIMĄ...
įsitikinimus...
įpročius...

Mūsų pasikartojančios mintys ir jausmai kuria įsitikinimus. Per laiką tai virsta įpročiais ir galiausiai suformuoja nuostatą mūsų viduje, nusiteikimą ir požiūrį į save ir pasaulį.

Nuolat primindami sau kas ESAME, tiksliau sakant, kuo save laikome, ką apie save tikime, kaip tai esamą, aktyvinam ir vis stiprinam nervinių ląstelių jungtis.

Reguliarus aktyvinimas neuronų suformuoja tam tikrą struktūrą, kas savo paties valia ,,esame”.

Kai mąstome nespausdami savęs į jokias ribas, tuo metu smegenyse formuojasi naujos jungtys.

Kiekvieną kartą, kai vedame savo smegenis dirbti kitaip, tiesiogine to žodžio prasme mes perprogramuojame savo protą.

Visada sunkiausia pokyčių dalis yra nesirinkti to paties, ką rinkomės vakar.

Mes turime įausti visiškai naują raštą į savo vidinio kompiuterio audinį.

Kaip tai padaryti?

Viena iš stipriai veikiančių priemonių yra AFIRMACIJOS.

Kas tai?

Afirmacija – tai teigiami teiginiai, suformuluoti tam, kad perprogramuotų esamą negatyvų, ribojantį mąstymą. Tai stipri savipagalba siunčiant tiesioginę žinutę į pasąmonę. Ši žinutė lyg pasiųstas tiesioginis lazeris, kuris trina ir rašo ,,naują ”.

Dažnai nesąmoningai mes esame priklausomi nuo savo įsitikinimų, nuo savo praeities emocijų, todėl į savo įsitikinimus žvelgiame kaip į tiesą, o ne kaip į idėjas, kurias galime pakeisti. Dauguma žmonių yra save užprogramavę tikėti įvairiais dalykais apie save, apie aplinką, kas iš tiesų nėra tiesa.

Kas iš tiesų yra tik atkartojimas tų pačių minčių ir veiksmų?

Tą pačią akimirką, kai liaujamės galvoti tas pačias mintis, vedančias į tuos pačius pasirinkimus, emocijas, elgesį, patirtis, natūralu, kad mes pasijuntame nejaukiai. Kad ir kaip ,,nauja” nejaukiai iš pradžių jaustųsi, šią akimirką reikia suvokti, kad aš drąsiai brendu į pokyčių upę.

Aš atsisakau senosios tapatybės. Aš kuriu naują tikėjimą apie save taip, kaip esu, kaip patiriu. Įžengus į pokyčių upę, ta tuštuma tarp seno ir naujo tampa nejauki ir dažnai bando grąžinti į senąjį ,,Aš”.

Sąmoningai stebėkim mintis, kurios veda rinktis tai, kas įprasta. Stebėkim, – kas nori elgtis kaip visada? Kas nori kurti vėl tas pačias patirtis, kurios atkartoja vėl tas pačias emocijas?

Reikia laiko. Kartojimo.

Tik šį kartą sąmoningo konstruktyvaus kartojimo, kas tu esi.

Kai kurie žmonės šį perėjimą vadina tamsiąją sielos naktimi. Nes senoji tikėta tapatybė užsiliepsnoja kaip feniksas ir sudega iki pelenų tam, kad vėl atGIMTŲ nauja.

Smegenys yra sukurtos taip, kad atspindėtų viską, ką žinome ir kuo tikime. Kai sunku ir nejauku nebesirinkti seno, sutelkime visą galią į tikslą renkantis. Besirenkant naujas mintis apie save, mus tai įkvėps eiti iki galo.

Jei kiekvieną dieną darote tą patį tuo pačiu metu, kiekvieną dieną mintimis ir jausmais įtvirtinate būtent tą realybę, kurią kartojate. Mintys sukuria jausmus, o jausmai sukuria mintis. Šiame uždarame rate dauguma sukasi nesąmoningai visą gyvenimą.

Nenuostabu, kad taip sunku atrodo pakeisti ateitį, neuronams aktyvinat vis tas pačias jungtis apie save, kitus, aplinką. Kai pernelyg stipriai susitelkiame į išorinį pasaulį ir į savo ,,rūpesčius“, pradedame galvoti, kad egzistuoja tik tai, ką matote ir patiriate.

Priminkite tokiu metu sau kuo dažniau, kad tai tik ledkalnio viršūnė, tai tik įsitikinimų ribos, kurios, atrodo, nebeturi kelio toliau.

Ar tai tiesa?

Paklausk savo širdies, ar ta bedugnė tikra?

Ar tai tik stabdantis programų rinkinys?

Kiekvieną kartą, kai leidžiame sau rinktis, plėstis, mūsų pasaulio suvokimas pasikeičia, mūsų patiriama realybė pasikeičia. Ir pasaulis yra tarsi toks, koks buvo, bet pasikeitė tai, kaip Tu jį matai ir patiri. Leisk sau tapti niekuo, kad taptum kuo nori.

Daugiau afirmacinių video lietuvių kalba rasite mūsų youtube kanale -> AFIRMACIJŲ GROJARAŠTIS

Remtasi: Dr. Joe Dispenza

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart