Pasveikinimas Vyrui

Sveikas atvykęs į mūsų sukurtą Dievišką erdvę. Ją kūrėme pirmiausia Jai – ateinančiai Deivei, kuri vis dar savęs ieško, kuri yra pakeliui į save, kuriai reikalinga parama, Dieviška Meilė ir Šiluma.

Pastebime, kad mus lankai ir tu. Mes džiaugiamės tavo buvimu su mumis, šalia, tyliai, o kartais taip jausmingai, kai mums dėkoji, kai išreiški savo Meilę iš visos Širdies, be lūkesčių, be šurmulio. Esi laukiamas ir taip pat be galo mylimas, esi mums svarbus. Esi čia, todėl tikime, jog ieškai kažko daugiau savo gyvenime. Norime būti tau – ieškok, skaityk, gerk tai, ką pajausi, kol akys bėgs mūsų tekstais ir nuotraukomis.

Šita erdvė yra mūsų Šventovė, ji yra saugoma iš aukščiau. Būk mums artimas, būk jautrus, gerbk mūsų patirtis. Mokykis su mumis, patirk mus per mūsų istorijas, auk kartu su mumis. Mylėk mus, atliepk mums.

Esame Moterys savo giliuose, autentiškuose išgyvenimuose, einančios skirtingais keliais, tačiau į tą patį tikslą, tą pačią vietą – Naująją Žemę, kur nebėra dualumo gera / bloga, kur yra Vienis, kur žmonės gyvena iš Širdies. Šimtmečius metų moteriškumas kaip ir vyriškumas buvo sužeistas, vyrų ir moterų santykiai buvo suluošinti.  Naujoje Žemėje yra balansas ir pagarba tarp BŪTI ir VEIKTI, kur BŪTI yra moteriškumas, o VEIKTI – vyriškumas. Visa tai yra kiekviename iš mūsų, tiek vyruose, tiek moteryse. Du poliai egzistuojantys ir sudarantys Vienį mumyse, todėl viena be kito negali egzistuoti, nes tai bus neišpildyta ir nuolat gyvensime kažko trūkume. Naujos Žemės kūryba kyla iš tarp vyriškumo ir moteriškumo polių balanso mumyse. Moterys pradėjo busti ir siekti sugrįžti į save, į savo vidinę pilnatvę, jos nori pagyti, jos pradėjo savo kelią ir prisiėmė savo atsakomybės dalį. Kiekvieno iš mūsų gijimo procesas yra individualus ir unikalus, tačiau per Moters išgijimą, jos tyrumą, išsivalo Dieviškas vyriškumas, tiek joje pačioje, tiek santykiuose.  

Mes visuomet būsime Jai ir Jam. Jei jauti, kad tau trūksta kažko, jei jauti Širdis kviečia gilesniam pokalbiui – susisiek su mumis. Jei jauti, kad nori sužinoti daugiau, patirti daugiau – pasakyk mums. Tu taip pat esi mūsų augimo dalis, patirtis, kurią norime išgyventi ir dalintis, todėl ačiū tau, kad atėjai čia, į mūsų saugią ir puoselėjamą erdvę, ačiū tau, kad esi – sau ir mums.

Su Meile

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart