Orbai – meilės ir išminties pasiuntiniai

Ar teko matyti tarsi iš niekur išnirusį šviesos kamuoliuką, kiek panašų į muilo burbulą? Gal būnant šalia, be jokios priežasties pajutote ramybę ar švelnų džiaugsmą? Jei taip, vadinasi buvot susitikę su regimąjį pavidalą įgavusiais angelais, elementalais…

Orbai – tai meilės išminties pasiuntiniai. Tai raktas, atveriantis mūsų sąmonės duris. Žmogus mato tam tikrą dažnių diapazoną… 

Angelų ir kitų šviesos būtybių virpesiai skiriasi nuo tų, kurias priima žmogus. Daugelio „matymą“ riboja tikėjimas tik tuo, ką gali paliesti.

Daugybę amžių dvasinė hierarchija įvairiausiais būdais stengėsi atkreipti dėmesį į šias subtilias, mus supančias energijas…


Orbai pasirodo tada, kai fotografo sąmonė yra pakilusi iki tam tikro matmens, jo aura turi būti išsiplėtusi, o pats svarbiausias dalykas – meilė. Protas ar trečiosios akies atvėrimas šiuo atveju neturi reikšmės, – jis turi būti atviras meilės sąmonei. Taip pat turi būti atvertos šios čakros: širdies, karūnos ir pamatinė arba širdies karūnos bei saulės rezginio. Dvasinių būtybių esama visur, tik mes kartais esame ne tame sąmonės lygmenyje, kad tai pajustume ir užfiksuotume.

Kiekvieno orbo centras jungiasi su šaltiniu ir neša tyrą Dievišką energiją. Daugelis orbų nuo centro sluoksniuojasi apskritimais, kiekvienas sluoksnis skleidžia atitinkamus dvasinio pasaulio virpesius, padedančius mums siekti aukščiausio būties tikslo. Orbai veikia labai panašiai kaip ir pozityvios mintys, – jų virpesiai sukelia pozityvų visatos atsaką. Visatos skleidžiama informacija ir energijų virpesių dažnis tiksliai sutampa su žmogaus, kuriam jos skirtos virpesių dažniu.

Kai susilieja keli angelai, orbe matyti jų spalvos ir savybės. Kuo daugiau orbe yra arkangelo energijos, tuo sodresnė ir grynesnė jo spalva. Kai kurie arkangelai išsiskiria savitu raštu, formomis. Jie visada atviri turėti ryšį su mumis. Žmonėms lengviausia atsiverti, susilieti gamtoje. Ypač tai buvo vertinama Atlantidoje, nes tokiu būdu buvo palaikomas penkto matmens virpesių dažnis ir ryšys su šaltiniu.

Šioje nuotraukoje esantys Arkangelai:

Zadkielis – transmutacija, violetinis švytėjimas. Jis prižiūri transmutacijos angelus, dirbančius su violetine liepsna. Zadkielis atsako už sielos žvaigždės čakrą – vieną iš transendencinių čakrų, esančių virš karūnos čakros. 

Arkangelas Gabrielius – tyrumas. Tai – orbas, tviskantis balta skaisčia šviesa. Jo virpesiai – viltis, džiaugsmas, grynumas, tyrumas. Gabrieliaus energija žemėje materializuojasi deimantu, kuris simbolizuoja tikros meilės amžinybę. Kai jūsų širdies čakra virpa penkto matmens virpesių dažniu, ji tampa skaisčiai balta, skleidžia Kristaus sąmonės šviesą ir rezonuoja su arkangelo Gabrieliaus bei Chamuelio energija.

Arkangelas Mykolas – apsauga ir stiprybė. Jo spalva sodriai mėlyna. Jis saugo nešamą esybę, žmogų arba vietą.

Arkangelas Chamuelis – meilės angelas. Jo orbas rožinės spalvos. Jis gydo širdį, saugo šviesą žmonių širdyse, kai ji būna jau bemaž užgesusi. Taip pat atvirose širdyse jis kursto meilės liepsną. Tai -atjauta, rūpestingumas, supratingumas. Chamuelis visame pasaulyje suveda įsimylėjėlius į poras, švelnina sudėtingas situacijas ir padeda pamatyti geriausius bruožus. Jei žmogų apima sielvartas, vienas iš Chamuelio angelų atvyksta jo paguosti ir palaikyti. Tai energetinė įkrova, sauganti, įkvepianti  vilties…

Arkangelas Metatronas – pats galingiausias iš visų arkangelų. Jis rūpinasi žvaigžių vartų čakra per kurią žmonės susijungia su šaltiniu. Jo orbas spinduliuoja sodriai geltoną, oranžinę, auksinę, kartais raudoną spalvą.

Atlantidoje žmonės turėjo dvylika aktyvių ir atvirų čakrų. Tai reiškė, kad jie prie šaltinio galėjo prisijungti bet kuriuo metu. Mes taip pat grįžtam į ten, iš kur atėjom. Remdami vieni kitus, mes ne vieni esam… Mus supa tiek daug mus palaikančių nematerialaus matmens būtybių… Daugybė… Jie mūsų kelyje su mumis visada šalia, jie mums padeda, siųsdami savo energijos virpesių dažnius. Angelai, Arkangelai norėdami ištiesti jums ranką pasinaudos bet kokiu jiems prieinamu būdu. Prislėgti žmonės praranda gyvenimo džiaugsmą, išsenka jų energija ir jie iriasi būties upe į priekį tik iš inercijos, jausdami pilką tuštumą, atrodo lyg jų ryšys su šaltiniu būtų nutrūkęs visam laikui. Šis ryšys nenutrūksta niekada. Tik tankis sunkių energijų užgožia tėkmę. Tokiu metu ANGELAI, ARKANGELAI būna labai arti. Ir jeigu tik LEISITE, JIE PADĖS JUMS vėl pajusti SAVO DIEVIŠKĄ ESMĘ.

Remtasi :
Diana Cooper ir Kathy Crossvell

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart