Tikra ar netikra?

Šiandien labai daug kas pereina ONLINE. Mes bendraujame taip. Dažnai net sutinkame žmones taip. Ne visiems tai yra įprasta. Kartais mes perdegame. Norime atsitraukti, nes pradeda viskas atrodyti netikra. Nesutikau to žmogaus. Aš jo nežinau. Kas dabar yra tikra? Tik tai, kas mane supa? Ką galiu matyti ir paliesti? Kam galiu gyvai labas pasakyti ir apkabinti?

Naujoji Era pradės mus intensyviau mokyti, kas yra už to, ką gali pamatyti. Ar Kūrėjas yra netikras, net jei jo nematai? Jo galbūt niekada ir nesutiksi, bet visada gali bendrauti. Ar tai, ką jauti, yra netikra? Mes pradėsime įjungti savo gebėjimus jausti per atstumą.

Jeigu tu bendrauji su nepažįstamu žmogumi ar tai netikra? Kažkokia energija jus suvedė. Nesvarbu, kad nesutikai gyvai. Bet sutikai internete- naujojo amžiaus tinkle. Ar tai netikra? Galėjo būti daug galimybių tam neįvykti, bet tu sutikai. Nuo bendravimo Jūsų energijos pradeda jungtis. Gali jausti kitą. Ir tai yra tikrai tikra. Tai atveria net daugiau nei atvertu ta realybė, kurią matai aplink. Ji praplečia tavo pažinimo ribas. Žmonės pradeda lankytis vienas kito mintyse. Pradeda formuotis ryšys. Ir patikėkite manimi, jis toks galingas.

Savo gyvenime turėjau stiprią to patirtį. Su savo pirmuoju vaikinu susirašinėjome internetu net 4-ris metus. Mes palaikėme ryšį kaip sielos draugai. Gyvai susitikę net nebuvom. Bet tapome tokia svarbi vienas kito gyvenimo dalis. Tuometinė jo mergina net man pradėjo rašyti, nes jautė, kad jame gyvena kita moteris ir tai buvo stipriau nei fizinė ji. Nesilyginu. Tik dalinuosi patirtimi, kuria jaučiu kvietimą pasidalinti. Galiausiai persikėliau į miestą, kuriame jis gyveno. Nežinojau, kur jis gyvena, bet…atsikrausčiau šalia, vos kelios minutės mus skyrė.

Virtuali realybė yra fizinės realybės tęsinys. Ir ryšys kuriamas yra tikras.

Taip gimė ir REGINOS projektas. Mes visos bendravome ir susipažinome internete. Kūrėme ir tebekuriame šią dovaną Jums onlinu.

Kai gyvai susitikome ir apsikabinome, tai buvo tik patvirtinimas.Ir visi Jūs, su kuriais kuriame ryšį, esate tikri. Mes kartu esame tikra. Jau dabar esame vienas kito gyvenimo dalis.Meilė niekada nėra paliečiama, bet ji yra tikriausias matas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart