Muzika yra universali žmonijos kalba

Muzika yra universali žmonijos kalba.


Henry Wadsworth Longfellow

Muzika turi ypatingą galią, gydanti ne tik mūsų kūną, bet ir sielą. Kai mes klausomės mums patinkančios muzikos, ji gali giliai mus paliesti ir nuvesti į tokią erdvę, kur visos problemos ir mintys išnyksta, ir kur mes galime susilieti su savąja Esatimi arba Aukštesniuoju Aš. Tada mes esame dabarties akimirkoje ir tokioje būsenoje, kur yra lengva perprogramuoti pasąmonę  ir pakelti savo energetiką. Klausydamiesi mums patinkančios muzikos, mes sustipriname ryšį su savimi ir su aplinka. Garso  pagalba  galima keisti rezonansą ar vibracijas fiziniame kūne – smegenyse, nervinėje sistemoje, ląstelinėje struktūroje. Taip pat garsas ar muzika daro poveikį mūsų molekulinei struktūrai – perkoduojant DNR, darbuojantis su čakromis ir keičiant vibracinius dažnius mūsų subtiliuose kūnuose.

Nuo senų senovės muzika ir garsas, kaip galingas gydymo įrankis, buvo sėkmingai naudojamas žmogaus. Daugybę amžių senovinės tradicijos naudojo harmoniją kaip transformacinį įrankį. Sakrali Solfedžio muzika  buvo naudojama gydymui nuo neatmenamų laikų senovinėse  civilizacijose. Solfedžių dažnius sudaro 6-ių senovinių tonų gama. Pvz., vieni iš jų yra: universalus 432Hz dažnis ir  Meilės dažnis 528 Hz. Klausantis šių gydomųjų dažnių, galima lengvai subalansuoti savo energiją ir išlaikyti kūną, protą ir dvasią tobuloje harmonijoje. Paslaptingoje senovės egiptiečių mokykloje, Atėnuose ir Romoje garsas buvo laikomas pagrindine kuriamąja visatos galia. Pirmoji žinoma kultūra, gydžiusi garsu, buvo Australijos aborigenai. Jų pučiamasis instrumentas, vadinamas Didžeridū buvo naudojamas kaip gydomasis įrankis mažiausiai 40000 metų. Aborigenų tauta naudojo šį instrumentą, kad išgydytų lūžusius kaulus, raumenų įplėšimus ir kitokias ligas. Amžių amžius, nuo graikų iki JAV indėnų naudojo muziką gydymo praktikose. Pvz., klausantis šamaniškų būgnų ritmų žmogus gali patirti gilią ir atpalaiduojančią transo būseną,  ir  ,taipogi, smegenų bangų dažniai  gali keistis tuo metu. Tibetiečiai yra išpopuliarėję naudodami gydomuosius skambančius dubenis arba Himalajų dubenis. Gongai atsirado bronzos amžiuje Kinijoje ir Rytuose. Tai vienas seniausių metalinių  šiandieną naudojamų instrumentų. Vis populiarėjiančios Garso Maudynės naudojant kristalinius dubenis, gongus, tibetietiškus dubenis ar kitus senovinius instrumentus gydo ne tik  fiziologines problemas ir ligas, bet gali aktyvuoti labai aukštas vibracijas mumyse, nuraminti protą ir kūną, išvalyti pasąmonę ir visą tavąją fizinę ir energetinę sistemą, suteikiant tavo gyvenimui daug gyvybinės energijos. Paskutinįjį dešimtmetį gydymas garsu ypatingai populiarėja ir yra naudojamas kaip vienas iš seniausiai egzistuojančių gydymo metodų.  Naudojant garsą, tam tikrus dažnius ar tam tikras jo kombinacijas, yra įrodyta, kad šis gydomasis būdas yra efektyvus gydant tokius negalavimus kaip nemiga, emocinės ligos, įvairūs imuninės sistemos sutrikimai ir t.t.  

Gana populiari yra ir Muzikos terapija. Ji, lyginant su Garso terapija, yra labiau šiuolaikinis gydymo būdas, taikomas kaip papildoma terapinė pagalba tradicinėje medicinoje. Ši terapija yra moksliškai pripažinta ir, kitaip, nei garso terapija, turi licenzijos laipsnį.  Muzikos terapiją apima įvairios rūšies muzika, pradedant klasikine, baigiant roko muzika. Kartu yra labai populiarios audio programos, kurias sudaro įvairios  meditacinės muzikos, taip pat relaksacinė muzika ir daugybė kitų audio  gydymo programų ar įrašų.  Muzikos terapija yra taikoma ligoninėse ar kitose gydymo įstaigose gerinant pacientų sveikatą ir savijautą. Ji yra taikoma emocinių ir fizinių ligų sutrikimams gydyti, tokių kaip Alzcheimeris, autizmas, depresija ar daugybė kitų. Taip pat muzikos terapijos programos padeda sumažinti skausmą, sumažina nerimą, taip pat kraujo spaudimą ir pagreitina gijimo procesus. 


Jei nori atskleisti Visatos paslaptis,  suvok energijos, dažnių ir vibracijos sąvokas.


Nikola Tesla 

Gydymas garsu yra holistinio gydymo šaka. Tai yra energetinė medicina. Šiuolaikinė tradicinė medicina jau sutinka su tuo, ką senovės mistikai seniai jau suprato, – kad viskas yra vibracinėje būsenoje – nuo elektronų, judančių aplink atomo branduolį, iki tolimų galaktikų, judančių aplink žvaigždes. Mokslininkai nustatė, kad Visata gyvuoja dažnių struktūrų dėka. Taip, kaip elektronai, pastoviai judantys ir vibruojantys, taip viskas, kas egzistuoja fiziniame, mentaliniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyje, veikia vibraciniu pagrindu.  Po šių pastebėjimų tyrinėtojai atskleidė terapinę ar gydančio garso naudą.  

Esminis gydančiojo garso principas prasideda su suvokimu, kad viskas mūsų visatoje yra  energijos ir vibracijos, įskaitant mūsų emocijas, mintis ir mūsų pačių esminę energiją. Mes esame visi  unikalios energetinės vibracinės būtybės, sąveikaudami, įtakodami ir dalindamiesi energija vienu metu. Todėl vieno pobūdžio garsas ar vienos rūšies muzika gali skirtingai įtakoti kiekvieną iš mūsų. Senovėje žmonės tai suprato ir dabartiniais laikais mokslinininkai taip pat patvirtina tai. Tad, jeigu viskas yra vibracijos, jos turetų sukurti ir garsą. Tuomet žmogaus visas kūnas: ląstelės, organai, ir visa sistema irgi yra vibraciniai. Jeigu mūsų savijauta gera, tai viskas vibruoja mumyse natūraliai sveiku rezonansiniu dažniu. Bet kas atsitinka, jei kuri mūsų kūno dalis pradeda vibruoti skirtingu dažniu? Kūnas jau yra nebe harmonijoje ir išbalansuotas. Tai yra tai, kas mes vadiname liga. Gydymas garsu yra labiau darbas su energija arba galia, kuri turi gebėjimą keisti molekulinę struktūrą. Dauguma žmonių, kurie domisi garso terapija, yra arba muzikantai, kurie apjungia gydymą su garsu, arba gyduoliai, įtraukiantys muziką į gydymo procesą.


Ateities medicina bus dažnių ir energetinė medicina.

Albert Einstein

Vis daugiau ir daugiau žmonių sužino pasaulyje apie garso galią ir, kad muzika gali gydyti ir transformuoti. Vis daugiau žmonių ieško muzikos, ar su ja susijusių gydymo būdų, kurie padėtų jiems sugrįžti i balansą, arba dauguma jų sąmoningai domisi ir kuria muziką, turinčią gydomąjį poveikį. Šiuo metu yra daugybė nuostabių įrankių, kurie buvo sukurti garso pagalba daryti poveikį mūsų smegenims, fiziniam kūnui. Taip pat atsiranda vis daugiau skirtingų instrumentų, vokalinių terapijų,  kurie gali veikti mus fiziškai emociškai ir dvasiškai. Garsas, skirtingais poveikiais ir išraiška  gali gydyti mūsų kūną, sielą, įtakoti aplinkinius ir netgi kelti ir transformuoti žemės vibracijas. 

Daugybė vis daugiau ateinančių instrumentų yra labai neįprasti, bet visgi yra svarbu žinoti, kad vienas iš nuostabiausių ir dievo garso duotų ir gydančių instrumentų yra mūsų pačių balsas. Tai yra natūrali dovana, kurią turi kiekvienas iš mūsų. Išmokus įsiklausyti ir susijungti su savojo balso energetika  ir dažniais, galima išmokti balso vibracijomis gydyti save ir savo aplinką. Tai nuostabi savęs gydymo ir transformavimo priemonė, naudojama nuraminti triukšmingas  mintis ir chaotišką protą.

 Dauguma senovinių tradicijų gydymui ir transformavimui naudojo  mantras, giesmes ir toninius dažnius. Pvz, kiniečių energetinė praktika Čigong, specifinės indiškos mantros, giesmės ir garsai yra  praktikuojami balansuojant čakras ar stimuliuojant tam tikrus kūno organus. Kalbant apie fiziologinį lygį, harmonija ir muzika gali sustiprinti meditacijos vertę, kuri naturaliai sumažina stresą, kuris yra vienas iš pagrindinio išsibalansavimų ir ligų. Vokalinės relaksacijos ir meditacijos sulėtina širdies ritmą, smegenų darbo veiklą, sumažina širdies ligų, infarkto riziką ir pagerina imuninę sistemą. 


Pakelk savo vibracijas ir pajusk ir įkūnyk savo Esaties energiją, – Tai ,kas Tu Esi


Dawn Crystal

Vibracijos palaiko visą Visatos esmę.  Kai kurie šaltiniai ir tyrimai  yra  parodę , kad harmonija egzistuoja visuose Visatos lygiuose ir susietas ryšys ir santykiai egzistuoja tarp žvaigždės garso, vienos ląstelės, žmogaus širdies dūžio ir muzikos instrumentų harmoninių garsų. Visame pasaulyje kiekviena išraiška per garsus, emocijas ar mintis palaiko tam tikrą vibracinį dažnį, kuris gali labai įtakoti mus supančią aplinką. Mes galime išmokti pakeisti savo dažnius, t.y. pakeisti savo vibracinį lygį.  

Mes gyvename neįprastame laike, kai didžiuliai energetiniai pokyčiai vyksta mūsų ir planetos atžvilgiu. Mes galime išmokti naudoti  garsą ar muziką, net sukurti savo garsus ir sąmoningai įtakoti savo pačių vibracines struktūras ir būdus susilygiuojant su geros sveikatos energijomis ir dažniais. Per vibracijų kaitą ir rezonansą, mes galime keisti savo realybę.  Garso ir, ypatingai, harmonijos pagalba, mes galime pakelti vibracijas ir sukurti savyje ir, tuo pačiu, aplinkoje ramybę. Vykstant pokyčiams mumyse, planetos vibracijos taps vis labiau  svarbios ir būtinos mūsų gerai savijautai šiais laikais. Gydantis garsas ir muzika gali būti vienas iš stipresnių ir galingų įrankių, vykstant virsmui ir transformacijai. Jei mes gydome savo planetą, – mes gydome save. Jei mes gydome save, – mes gydome ir mūsų planetą ir žemę Gają.

Šaltiniai:

https://www.healingsounds.com

https://www.newportacademy.com

Dr. Randall McClellan, „The Healing Forces of Music“.

www.newdawnmagazine.com

2 komentarai apie “Muzika yra universali žmonijos kalba”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart