Kas mes esame/ Kontaktai

Mieloji, tu ką tik atvėrei tai, ką tu taip myli.
Save. Ir mus visas kartu.

Deivė Regina yra minkštas, laisvas, judrus, šiltas, kvapnus, žydintis, sąmoningas informacinis Portalas, kaip tu. Ši erdvė išsiplečia į neišmatuojamas ir tavo tikrai pažįstamas realybes.

Mes, Lietuvos moterys, buvome sukviestos drauge tam, ką Lietuvos žemė dar atmena. Tu esi Deivė. Skaitydama tai, tu skaitai mus, tokias pat dieviškas, kokia pati esi.

Deivės Reginos sielos tikslas yra sukurti bendruomenę ir tu taip pat gali prisidėti, kai mes visos pakylame kartu tikroje paramoje. Ši svetainė tiesiogiai nepropaguoja, bet yra mūsų kolektyviniam pakilimui į vienio sąmonę. Mes tarnaujame pakilimui Žemėje išminties ir galios, kuri iškyla, kai moterys susirenka drauge su viena tarnystės intencija. 

Mes dalijamės tuo, kuo mes gyvename. Rašome apie tai, ką mes jaučiame. Atvirai ir nuoširdžiai. Nes juk tik tai, kas tikra, įkvepia, gydo ir jungia.

Užmerk akis ir atsipalaiduok, pajausk tavo Širdies plakimą, įkvėpk svaigulingos Tyros Meilės nektaro, pakviesk save Meilės šokiui, – tyliai, bet taip tyrai taria tau Regina.

Mes susijungiame dėl tavęs, mūsų Sielos Sesės. Tu ieškai įkvėpimo kelyje, stiprybės išlikti per intensyvų laikotarpį, pasitikrinti, ar tai, ką tu jauti, yra tikra, pamaitinimo sielai? Taip, mes esame čia dėl tavęs. Tu jau radai. Senovinį žemėlapį šiuolaikinei moteriai. Būk įkvėpta, susijungusi, informuota bei aprūpinta ištekliais.

 Jei esi vyras, tu esi čia taip pat laukiamas, kartu mokytis, augti, mylėti, sujungti tavo vidinį gyvenimą su tavo praktiniu gyvenimu, atnešti dvasingumą į kasdienybę. Mes savo mylinčiomis širdimis priimame ir švenčiame tave kaip tobulą kūrinį. 

Mes dirbame nuotoliniu būdu iš skirtingų pasaulio vietų. Ir nesvarbu, ar tavo pirmasis įkvėpimas buvo Lietuvoje ar kitame žemės kampelyje, mes esame bendrystėje. Todėl mes mylinčiomis raidėmis rašome lietuviškai, senąja ir mūsų motinine kalba. Vienybė težydi. Šią akimirką per mus, o dabar ir per Tave ♡

Sužinok daugiau apie mūsų nuostabią Komandą
Jolanta yra projekto „Deivė Regina” rašytoja, natūralių smilkalų kūrėja. Ji yra tekanti kūrėja vaizdu, kvapu, skoniu, ryšyje su augalų dvasia ir vis labiau pražystanti žodžio energijoje. Ji pasiruošusi Tave išgirsti, remti ir dalintis saugia širdžių erdve.
Laura yra projekto „Deivė Regina” dizainerė, rašytoja ir projekto socialinių tinklų erdvės palaikytoja. Ji yra 'Wild Flow Create' kūrybinės agentūros įkūrėja, meno terapijos studentė, keliautoja, pasaulio žmonių ir kitų dimensijų tyrinėtoja. Jos tikslas - įkvėpti kitus patirti daugiau magijos ir gyventi gausoje iš širdies.
Giedrė yra projekto „Deivė Regina" bendrakūrėja. Ji prisideda prie gražaus ir šviesaus pasaulio kūrimo, puoselėdama grakštų moters gyvenimą bei augindama laisvus vaikus,- būti viskuo ir tuo pačiu niekuo.”
Ramunė yra projekto „Deivė Regina” rašytoja. Ji yra mylima ir mylinti žmona, vienos dukros mama, mokytoja, ,,Sidabrinės linijos" savanorė. 

MUS globoja ir laimina

Viktorija yra projekto „Deivė Regina“ iniciatorė, vizionierė ir mentorė, koordinuojanti ir vystanti šį projektą drauge su kūrybine 5-ių moterų komanda. Daugiau apie Viktoriją galite surasti jos svetainėje www.viktorijasimasiute.com.

Deivė Lakšmi yra projekto „Deivė Regina” laimintoja.

♡ Norėtum prisijungti prie mūsų?

Ir TU ESI… dėl Vienovės, Moteriškumo, Širdies, Motinos Žemės, Naujosios Žemės – Rojaus?

Ir TU ESI… kurti, išreikšti save, padėti kitiems, gyti, šviesti, prisidėti tavo gebėjimais, paslaugomis, dovanomis…?

Manote, kad mūsų svetainės vibracijos yra artimos jūsų produkcijos, veiklos, projektų? 

Norėtumėte savanoriauti ar bendradarbiauti?

Susisiek su mumis

El. paštas

info@deiveregina.lt

Facebook, instagram

Mūsų renginių kalendorius

„…Tikrosios meilės esmė – tai, kad tu atpažįsti ir brangini Dievą savyje. Joks žmogus negali savęs mylėti ir branginti, jei nepajunta savo dieviškumo. Tavo dieviškumas yra tobulas, jis teikia tau meilės ir kuklumo. Tuomet sakytum šluote iššluojamas pasipūtimas, kitų niekinimas ir savo paties aplaidumas. Dievybė – tai tikrasis matas, kuriuo matuodamas turi susitaikyti su savimi pačiu ir gyvenimu, kuris paskatina tavo gyvenimą sužydėti ir pakvipti kaip ROŽĖ…“

Satja Sai Baba

Shopping Cart