Laiminimo galia

Laiminimas yra stipri galia. Apie tai teko skaityti ne kartą. Pirmiausia apie laiminimo galią prieš kelis metus perskaičiau vienoje iš Louise L. Hay knygų. Autorė patarė, jei jautiesi įstrigęs, dirbi nemėgstamą darbą ir nežinai kaip iš viso to išeiti, pirmiausia pradėk laiminti. Laiminti darbo vietą, bendradarbius, vadovą, darbo stalą, kompiuterį ir pan. Taip, tikrai tam pritariu, vietoje skendimo nepasitenkinime, skundimosi, apkalbinėjimo ir t.t., tiesiog pradėti laiminti, nes ne tik, kad pakeisi vidinę būseną, bet ir atversi duris teigiamiems pokyčiams.   

Kita laiminimo galia – apsauga. Laiminti galima tiek savo artimuosius, tiek savo namus, gyvūnėlius, kaimynus, miestą, giminę… ir visą pasaulį. Tai didžiulė apsauga. Laiminkime kasdien savo artimuosius, į mokyklą išeinančius vaikus, į darbus išeinančius savo mylimuosius… Ar prašykime Dievo apsaugos ir palaiminimo. Teko skaityti, kad, jei tėvai laimina savo vaiką, nors jį peikia visas pasaulis, tėvai sukuria jam didžiulę apsaugą.

Patariama išjautus, išbuvus, meile apglėbus sunkias, slegiančias emocijas prieš paleidžiant palaiminti.

Laiminimas mano kasdienybėje yra giliai įsišaknijęs ir tapęs kaip malda. Net nepajutau kaip tai prigijo. Dažnai tai darau ir intuityviai, pagal pajautimą.

Ypatingai šiuo metu visus nuoširdžiai kviečiu laiminti visą pasaulį, linkėti taikos ir ramybės savo namams, miestui, pasauliui, kurkime apsaugą ir prašykime Dievo palaiminimo.

Su meile, Ramunė

        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart