Klestinti moteris

Moteris turi natūralią galią gausos, geros sėkmės ir klestėjimo, jei ji nusprendžia į tai susikoncentruoti. Jei moteris pakviečia Dieviškumą, nėra jokios priežasties, kad ji nebus klestinti. Jos pozicija tai garantuoja. Bet kaip moteris, ji eikvoja savo energiją daugybe būdų. 

Moteris su geromis manieromis susikoncentruoja į klestėjimą. Kas tai yra? Kas yra klestėjimas? Tai yra tada, kai ji išplečia save su gera valia, geromis manieromis, šypsenomis ir kitų pakylėjimu. 

Kada tik moteris nusprendžia susikoncentruoti į visus šiuos gerus dalykus, klestėjimas yra užtikrintas. Bet jei ji švaisto savo laiką išdavystėms, pravardžiavimui, buvimui nemandagia, neturtas yra garantuotas. 

Švelnumas yra esminė kiekvienos moters dalis. Su švelnumu, kai ji jį išplečia, ateina klestėjimas. Ji turės daugiau galimybių. Gera sėkmė pasibels į jos duris, kai ji yra švelni, atjaučianti ir turi geras manieras.

Kiekvienas Visatos aspektas yra ant rankų pirštų moters, kuri nusprendžia būti atjaučianti, švelni ir rūpestinga. Tiesiog sustok. Tiesiog palauk. Nereaguok. Tiesiog nereaguok. Tuomet visa Visata tau yra prieinama. 

Moteris išvaisto visą savo energiją, būdama pavydi, neurotiška, kalbėdama negatyviai ir konkuruodama bei lygindama labai negatyviu būdu. Tai nėra reikalinga jos gyvenime. 

Nėra gero ar blogo. Nėra kalto, nėra nuodėmės. Nėra neteisingo, nėra teisingo. Yra tik mūsų pačių beprotybė arba mūsų pačių meditatyvus susitelkimas.

Moteris gali sukurti pilį iš šiaudinio namo. Šioje planetoje vienintelis žinduolis, kuris iš tikrųjų gali transformuoti gyvenimą, yra moteris. Ji turi ,,x“ kiekį energijos. 

Jūs norite žinoti, kas yra Dievas? Jūs – tokie, kokie jūs esate! Bet trys tūkstančiai metų religinių mokymų prašo jūsų tai paneigti. Dievas yra gyva energija ir gyvena jumyse. Ar jūs galite tai priimti? 

Mes niekada nesame atsiskyrę, mes visada esame visur. Mūsų psichikos mus sujungia. Tai yra vadinama lemtimi. Mes niekada nesame atskirti. Bet kartais mes pamirštame. Jei mes negalime būti švelnūs vieni su kitais, tuomet rezultatas bus negatyvus. Matykime savo kilnume, kokie geri mes galime būti. 

Kai jūs neduodate niekam nieko, jūs niekada nebūsite klestinčios. Pirmasis gyvenimo, kaip žmogaus, principas yra būti mylinčiu. Jūs turite sutikti žmones. Jūs turite priimti žmones. Jūs turite kalbėtis su žmonėmis. Jūs turite dalintis savo išmintimi su žmonėmis. Jūs galvojate, kad Dievas yra toli nuo jūsų. Patikrinkite tai. Jei jūsų meilė yra tikra ir, jei tikra yra jūsų meilė, tuomet viskas, kas yra Visatoje, jums priklauso. Mylėkite visų pirma,- visa kita ateis pas jus.


Iš Yogi Bhajan paskaitos „Moteris ir Klestėjimas“

1 komentaras apie “Klestinti moteris”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart