Kepenų detoksikacija citrinomis

Pavasaris yra puikus metas valyti organizmą. Tai viso kūno išlaisvinimas po šaltesnių sezonų. Viso, kas buvo prikaupta, kai visoje gamtoje energijos buvo tankesnės ir saulės mažiau. Atgaiviname kūną, kad galėtume priimti daugiau šviesos, kad lengvumo pojūtis sutaptų su parskrendančiais paukščiais, pražystančiomis gėlėmis.

Citrina yra saulės vaisius. Jos spalva iškart energizuoja. Citrina yra puiki priemonė šarminti organizmą. Ozganizmo šarminimas padeda subalansuoti organizmo pH kraujyje*. Sutrikus pH pusiausvyrai atsiranda didesnė rizika susirgti įvairiomis ligomis: medžiagų apykaitos sutrikimu, imuninės sistemos susilpnėjimu, o tai tiesiogiai atidaro duris tam, ko mūsų kūnai tikrai nenori. Mano atveju, tai buvo giluminiai spuogai, kurių dėka būtent šis organizmo valymo būdas ir „surado“ mane.

Taigi, mes padėkojame gamtai už citrinas, kurios ne tik šarmina organizmą, bet ir stirpina imunitetą bei kraujagysles, jų elastingumą. Ir su visa meile bei pagarba padedame savo kūnui išlikti suharmonizuotame pH.

Pagal rytų mediciną šią detoksikaciją patariama atlikti du kartus metuose: ankstyvą pavasarį ir rugpjūčio pabaigoje/rugsėjį. Tai tie ypatingi laikotarpiai metuose, kai mūsų kūnai reikalauja kepenų/žarnyno valymo, o jų išvalymas tiesiogiai įtakoja mūsų imuninę sistemą. Po detoksikacijos ciklo įgykite įprotį kasdien ryte prieš maistą tokiu pat principu išgerti pusę citrinos su šiltu vandeniu. Taip visus metus padėsite sau išlaikyti ph balansą.

Kuo kokybiškesnė citrina, tuo geresnis rezultatas.

Jums reikės:

  • 2-jų savaičių rytinio dėmesio savo kūnui
  • 56-ių citrinų
  • šilto vandens
  • šiaudelio

Taip atrodo 56-ios citrinos.

Rekomenduojama pradėti nuo pirmadienio, nes tada nepasimesite tos dienos suvartotinų citrinų kiekyje. Pirmą dieną (pirmadienį) pradėkite nuo 1-ios citrinos ir didinkite po vieną iki septintos (sekmadienio) vartojimo dienos, kai turėsite suvartoti 7-ias citrinas. Antrą vartojimo savaitę viskas vyksta atvirkščiai: antros savaitės pirmą dieną (pirmadienį) geriate 7-ias citrinas, o antros savaitės paskutinę dieną (sekmadienį) geriate jau tik 1- ąją citriną taip užbaigdami savo kepenų detoksikacijos ciklą.

7-ios ctrinos bus maksimalus dienos suvartojimas. Pirmą savaitę užbaigsite 7-iomis ir antrą savaitę pradėsite 7-iomis citrinomis.

Geriamų citrinų skaičiui padidėjus iki 4-ių, patariama dozuoti dienos eigoje ir išgerti atitinkamai prieš pietus ar vakarienę. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia suvartoti šiandien 6-ias citrinas, tai galite dalinti į tris dalis: dvi citrinos prieš pusryčius, dvi prieš pietus ir dvi prieš vakarienę.

Kiek citrinos sulčių, tiek ir šilto vandens.

Citrinos geriamos iš ryto ant tuščio skrandžio 20 min. prieš maistą. Kokį kiekį citrinos išspaudžiate, tolygiai tokį kiekį ir užpilate šilto vandens. Būtina naudoti šiltą vandenį, nes šalto vandens derinys su citrina kelia organizmo rūgštingumą, o šilto vandens mišinys su citrina šarmina. Rekomenduojama gerti per šiaudelį, kad nepažeisti dantų emalės.

Skanaus ligi dangaus!

Detoksikacijos metodas pagal infektologą, medicinos mokslų daktarą Oleg Suškin iš Latvijos.

Dėkinga dviem moterim Nedai ir Jūratei, kurių dėka mano kūnas padėkojo.

* Neutralus pH yra 7 – maždaug tokio rūgštingumo būna paprastas tyras vanduo. Jeigu pH yra mažesnis nei 7, laikoma, jog organizmas yra rūgštus, jeigu didesnis – jis yra „šarminis“. Normalus kraujo pH yra 7,35–7,45, taigi šiek tiek šarminis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart