Jeigu tu pasirinksi pamilti Nubudusią Moterį

Jeigu tu pasirinksi pamilti Nubudusią Moterį, suprask, kad tu įžengi į galingą, su daugybe iššūkių esančią teritoriją.

Jeigu tu pasirinksi pamilti Nubudusią Moterį, tau nebepavyks likti apsnūdusiu.

Jeigu tu pasirinksi pamilti Nubudusią Moterį, bus pažadinta ne tik tavo fizinė seksualinė energija ar širdis, bet ir kiekvienas tavo sielos sluoksnis.

Bet, atvirai, jei tau labiau patinka ,,normalus“ gyvenimas, būk su paprasta mergina.

Jeigu tu nori įprasto ir lėto gyvenimo, ieškok moters, kuri gyvena gana ramų gyvenimą.

Jeigu tau norisi tik kojos piršteliu paliesti Šakti tekančius vandenis, geriau lik su saugia ir paklusnia moterimi, kuri dar niekada nebuvo įbridusi į švento moteriškumo vandenyno laukininkiškumą.

Yra patogu pamilti moterį, kuri dar niekada nebuvo suaktyvinusi savo vidinių šventųjų galių, nes tada ji nestums tave energingai į priekį.

Ji nesuteiks tau iššūkių.

Ji neskubins tavęs tapti savo paties Aukščiausia Versija.

Ji nepabudins tavo pamirštų ir sustabarėjusių dvasios vietovių tam, kad spartintų tave prisiminti, kad tavo gyvenime yra visa ko daug daugiau, nei tai, ką tu patyrei iki šiol.

‌Ji nežiūrės į tavo pavargusias akis ir nepaskleis tavo kūnu žaibiškos ir gydančios, tyros šviesos, kuri kratys ir budins tave, pažadindama seniai prarastus, bet vis dar esančius giliai tavyje sielos meilės troškimus.

‌Saugi, nenubudusi moteris nuostabiai tenkins ir nuramins tavo ego, širdį ir kūną. Ji ramiai bus šalia tavęs ir darys viską, kad tu jaustumeis reikalingas, atsakingas; jaustumeis, lyg atlieki teisingai savo vyriškąją rolę.

‌Jei tau to viso pakanka, priimk tai – mylėk ją visa savo širdimi, lik jai ištikimas ir dėkok jai kasdien už jos švelnumo dovaną, už ramią ir negrėsmingą moteriškumo būtį tavo gyvenime.

‌Bet jeigu tau viso to nepakanka, – jeigu tavo širdis, kūnas ir dvasia trokšta ,,kitokios“ moters – laisvos ir ,,laukinės“ – tada tu žinosi, kad esi ant besikeičiančios sielos transformacijos viršūnės.

‌Žinok, kad tu darai pasirinkimą, kuris bus susietas su giliais karminiais pokyčiais ir rezultatais.

‌Jeigu tu pasirinksi įžengti į aurą ir kūną moters, kurios dvasiniai laužai liepsnoja kaitriai, tu turi būti pasiruošęs priimti tam tikrus pavojus ir riziką tam, kad dvasiškai augtum.

‌Kai tik tu pradėsi mylėti šios prigimties moterį, tu privalėsi prisiimti atsakomybę už gyvenimo pokyčius, kurie pradės iškart sparčiai vykti.


Tada tavo gyvenimas nebebus mieguistas ir patogus visam laikui.
Tu nebetūnosi senose vėžėse ir užsistovėjusiose rutinose.

Tavo gyvenimas pradės įgauti visiškai kitokį skonį ir kvapą.

Tavo gyvenimas įkais nuo laukiniško moteriškumo būties, kuri per visą tavo čakrų sistemą pradės siųsti dvasinės šviesos elektrinių smūgių bangas.Jei pasirinksi būti intymiuose seksualiniuose ir romantiškuose santykiuose su Nubudusia Moterimi, tau prireiks vyriškos drąsos eiti be baimės į nežinomybę. Bet tada tu tik skinsies laurus, kas protui bus nesuvokiama…

Nubudusi Moteris tave nuves į neatrastus paslapčių ir magijos pasaulius.

Su užburta ir apsvaiginta meile ji ves tave į jausmingą ekstazę ir nuostabą.

Ji parodys tau šventas dangaus platybes, kupinas žibančių žvaigždžių, ir tu tada stebėsies, ar tu vis dar gyveni toje planetoje, kur tu gimei.


Ji tave ,,laužys“ ir ,,griaus“ taip laisvai, kad net tavo įsiliepsnojusi
ir ūmi širdis su didžiuliu ilgesiu ,,varys tave iš proto“. Tu geisi būti apglėbtas jos ir įsiskverbti į jos kiekvieną sluoksnį taip, kad tavo vyriškoji esmė trokš sudeginti ir apglėbti visą pasaulį, apšviesdama visą visatą su atsidavusia meile.

Ji matys tave taip, kaip niekas kitas dar anksčiau tavęs nebuvo matęs.

Ji tikės tavimi.

Ji gėrėsis tavimi.

Ji pastebės visas tavo pastangas, suteikiančias jai laimę.

Ji įvertins visą tavyje esantį švelnumą ir visą gėrį, kuo tu esi.

Ji nebėgs nuo tavo tamsos, todėl, kad tavoji tamsa jos negąsdins.

Ji apkabins, bučiuos, rūpinsis ir mylės, sugrąžindama tave į gyvenimą.

Ji nekaltins tavęs už tavo klaidas.

Yra didžiulė rizika mylėti Nubudusią Moterį, nes tuomet nebėra kur pasislėpti. Ji mato viską, todėl ji gali mylėti iš pačios gelmės visa akivaizda, nes tavo širdis ir kūnas taip stipriai, ilgai ir įnirtingai to ilgėjosi…Tu svarstysi ar tu išvis tą visą laiką gyvenai, kol jos nebuvo.

Mylėti šią Moterį – tai pradėti gyvenimą, esant sielai ant liepsnų.
Tu niekada nebebūsi toks pat, vos tik susijungsi su jos energetika.

Imkis šios rizikos, arba atsitrauk, pasilikdamas su paprasta mergina ir priimk kitokį, saugesnį, labiau patogesnį ir kažkiek ramesnį gyvenimą.

‌Tik būk tikras, kad pasirinkdamas pastarąją, nepraleisi savo likusių dienų vis žvilgčiodamas per petį, stengdamasis pamatyti dar kartą miglotos moteriškumo paslapties, kuri jau yra išnykusi iš tavo akiračio.

Jos jau seniai nebėra, spiralės vija jau grįžta į žvaigždes, į tolimas galaktikas ir dausas… Iš kur Ji ir buvo atkeliavusi…

Su meile, Ieva ir Lina

(Versta iš knygos ,,Working with the Sacred Feminine to Awaken, Heal and Transform“, Sophia Bashford)

4 komentarai apie “Jeigu tu pasirinksi pamilti Nubudusią Moterį”

  1. Gera buvo skaityti ir suvokti, kaip mes visi susiję. Kiek daug priklauso nuo mūsų pasirinkimų. Ir kaip pasirinkę vienas kitą įrakojame savo gyvenimus. Nuostabu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart