Išsipildžiusi svajonė

DANGUS buvo ir yra mano atgaiva. DANGŲ pamačiau busdama, kai gyvenau Londone ir eidavau centrinėmis miesto gatvėmis tarp daugybės skubančių ir, rodos, tokių vienišų žmonių, kurie paskendę materijoje. Niekada nepamiršiu to momento, kai pakėliau akis į dangų ir pamačiau, kad yra DANGUS. Aš eidama galiu matyti dangų! Tas dangus mane nuvedė į jogą ir tada prasidėjo mano jau kelis metus trunkantis grįžimas į save, į savo šaknis, į sielos pasireiškimą, į džiaugsmą gyventi tuo, kas esi.

Pamenu, jau prieš šešis metus, taip norėjau nutapyti DANGŲ, bet aš taip ir tarsi neatradau tam laiko, progos ir galimybės. Prieš miegą matydavau, kaip fotografuosiu DANGAUS PAVEIKSLUS danguje, gamtoje visuose metų laikuose.Na, ir tos mano ilgesingos vizijos išsipildė praėjus šešiems metams.Ir kodėl reikėjo tiek laukti? Na, turėjo ateiti tinkamas laikas… Anksčiau daug keliaudavau, o kai gyvendavau Lietuvoje būdavau paskendusi darbuose, nelabai turėdavau ir vietos tam, erdvės.

Reikėjo tų 2020-ųjų, kai situacijos pačios pradėjo viską versti ir „statyti” žmones į tikrasias jų vietas: mane pargražino iš kelionės neplanuotai namo, neplanuotai atsirado vieta, kurią galiu vadinti namai, neplanuotai atėjo karantinas, kai viskas buvo uždaryta ir reikėjo galvoti, ką veikti gyvenime, kai planavai visai ką kitą veikti… Ir tada visi ženklai vedė į tai, kad gal jau pradėk daryti tai, ką myli, ir dalinkis savo dovanomis…Taigi, paveikslui atsirado LAIKAS. Nieko kito labai daug ir nereikėjo. Na, apart pakitusio mano pačios vibracinio dažnio, kad galėčiau perteikti tai paveiksle.

Savo pirmojoje vizijoje tikrai nežinojau, kad tai bus NAUJOSIOS ŽEMĖS DANGUS. Ir tai yra mūsų gyvenimas. Šioje situacijoje, mano gyvenimas.

Taigi, grįžkime prie išsipildžiusio momento!!!Koks man gilus ir brangus šis momentas.

Kaip saulė apdovanojo NUTAPYTĄJĮ DANGAUS PAVEIKSLĄ: ji keitė paveikslo šviesą, spalvas. Ji reflektavo (fotografijose natūralios spalvos).Man tai buvo magiškas momentas.Šviesa atspindi Šviesą.Tavo Sielos svajonių išsipildymas taip užpildo!Tai toks stiprus ir tylus džiaugsmas. Labai labai labai subtilus, kad dažnai net neišeina išsireikšti žemiškais žodžiais. Lygiai taip pat jaučiuosi dainuodama!

Daugiau mano darbų galite rasti FACEBOOK’o paskyroje -> Viktorija Bali Paintings • • Sąmoningi paveikslai

2 komentarai apie “Išsipildžiusi svajonė”

  1. Džiaugiuosi su Tavim už atrastą – pagaliau išreikštą talentą. Tikrai nuostabus ,gyvas paveikslas. Taip nuoširdžiai jaukiai perteiktas Dangus. Labai gražu <3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart