Drąsus moteriškumas

Ar žinai savo vertę, sese? Tu lakstei visur aplink, nerimastinga, strese, jausdamasi nepakankama, įvairiais būdais bandydama įrodyti savo vertę… O tiesa yra… Tu esi tokia graži, tokia dieviška, tokia ypatinga, tokia nuostabi…

Tu esi brangesnė, nei tu žinai. Tu esi vertingesnė, nei tu save laikai. Tu esi talentingesnė, nei tu galvoji. Tu esi galingesnė, nei tu suvoki. Tu esi labiau apdovanota, nei tau atrodo. Tu esi tobulesnė, nei tavo protas, gali suprasti. Tu esi mylimesnė, nei tu manai.

Laikas prisiminti, kas tu iš tikrųjų esi.

Kai tu eini giliau,- į savo kūną ir save,- tu patiri tiesą, kas tu esi. Tu nesi tavo mintys. Tu nesi tavo kūnas. Tu nesi tavo praeitis. Tu nesi tavo šeima. Ar kada nors galvojai apie save iš šios perspektyvos? Na, tikriausiai dabar yra metas. Nes tai yra tiesa.

Tu esi dieviško moteriškumo ir dieviško vyriškumo, susiliejusių drauge, kibirkštis, pasireiškianti per fizinę formą. Tu esi pilna. Tu esi amžina. Tu esi spindėjimas. Tu esi begalinis potencialas. Tu esi kūrinija. Tu esi kūrėja. Tu esi susijungusi su viso gyvenimo tinklu. Tu esi meilė, esanti judėjime. Tu esi magiška.

Įkvėpk šitą tiesą. Leisk jai nusėsti. Galbūt metas paleisti visas mintis, istorijas ir įsitikinimus, kurie nederi su šia tiesa? Istorijos, kurias tavo protas sukūrė apie tave ir kurios nesi tu, yra tik mentalinės struktūros.

Tu, brangi sese, esi priešistorinės visatos išminties įsikūnijimas. Ši dieviško moteriškumo galia guli mieganti tavyje. Ji miegojo 6000 metų ir lėtai bunda. Ji pradeda burbuliuoti paviršiuje ir tu pradedi jaustis kitaip savo išorėje, pradedi plėstis, pradedi prisiminti. Ji kyla per TAVE – Deivę. Tu esi Deivė fizinėje formoje. Tu esi čia, kad atneštum seniai pamirštą išmintį. Moteriškos sąmonės sugrįžimą. Sąmonės, kuri sugrąžins mus į harmoniją su Žeme, vieną su kitu ir su visu gyvenimu. Tai yra tavyje ir tai yra tai, kas tu esi. Pasitikėk savimi ir savo išmintimi.

Tavo išmintis yra reikalinga. Pasauliui reikia tavo dieviško moteriškumo esmės. Laikas dieviškam moteriškumui tiek moteryse, tiek vyruose, toliau vesti žmonijos evoliuciją. Laikas meilei rodyti kelią. Tu esi čia tam, kad prisimintum meilę ir plėstumeisi per meilę. Tu, mano brangi sese, esi sakrali būtybė ir indas dieviškai meilei, tokiai galingai, kad ji transformuos pasaulį, kai tu ją įkūnysi. Dieviško moteriškumo meilė turi galią, kuri išsklaidys chaosą ir skausmą pasaulyje, kuriuos mes matome aplink save. Šita meilė yra tavyje, kurią tu turi įkūnyti. Meilė, kuri gydo ir globoja visą gyvenimą. Meilė, kuri atveria širdis ir pažadina dieviškumą tų, kurie tave supa.

Ne, Deivė nelaiko savęs geresne ar aukštesne, nei kiti, nes tai tėra egoistinė iliuzija. Mes esame tokie unikalūs. Mes esame visumos dalelės, dangaus gabalėliai, Dievo/ Deivės sąmonės aspektai žmogiškoje formoje. Mes turime savo dovanas. Mes esame pokytis, kurio mes siekėme. Mes esame tie, kurių mes laukėme. Mes, kaip sesės, esame magiškos būtybės. Skausmas iš mūsų širdžių pakyla, priespauda iš mūsų būties išsisklaido, kad mes taptume viskuo, kas mes esame. Galingu, magišku Dievišku Moteriškumu. Kurti Žemėje rojų.

Giliai tavyje vyksta aktyvacijos. Tu išsineri iš sluoksnių, atveri savo šviesą, prisimeni savo galią, savo grožį, savo šventumą. Skirk laiko tylai ir atsitrauk turėti šiuos pokalbius pati su savimi ir daryti bet kokį vidinį darbą, kurį tu esi kviečiama atlikti, kad išsinertum iš visų įsitikinimų, kurie tau sako, kad esi nepakankama. Tiesa yra toli nuo tavo dabartinės realybės. Jei esi pasirengusi išsinerti iš iliuzinių apribojimų, kuriuos jauti,- įsipareigok vidinei kelionei ir suvokimui tiesos, kas tu iš tikrųjų esi. Ši intencija nulems rezultatą, jei tu kasdien pajausi šį troškimą, šią maldą.

Tu turi pasirinkimą kilti. Dabar yra laikas. Paleisk visą savo bevertiškumą ir panerk giliai į dieviškos energetinės būtybės, kuria tu esi, tiesą. Susigrąžink savo dovanas ir savo unikalias stiprybes ir leisk tavo nuostabiai būtybei išsilieti per viską, ką tu darai. Pasiūlyk pasauliui tarnystę per viską, ką tu darai. Nebesislėpk daugiau. Iškelk save iš šešėlių ir į šviesą. Padaryk sau daugiau erdvės, būk matoma. Spindėk savo šviesą. Spindėk savo unikalų dažnį.

Išlaisvink savo balsą. Tavo balsas yra svarbus, ir tai, ką tu turi pasakyti pasauliui, keičia pasaulį. Išsakyk žinutę, kuri yra giliai tavo širdyje. Dalinkis savo išmintimi. Pirmiausia tu pakilsi viena, pasidalindama savo žinute. Tam reikia didžiulės drąsos. Bet netrukus tu pritrauksi tuos, kuriems reikės to, ką tu siūlai. Tavo gentis tave suras. Gyvenk viltyje, tikėjime ir pasitikėjime apie Naują Žemę, kuri gimsta.

Ačiū už viską, kas tu esi, ir ką tu darai. Palaiminimai Tau.

2 komentarai apie “Drąsus moteriškumas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart