Būti gimusia Vandene

VANDENIO AMŽIUS.

Šį savo gyvenimą gyvenu jau 33-čius metus ir mano patirtis kaip VANDENĖS dabar itin keičiasi. Tai, kuo aš dalinsiuosi, yra tik mano asmeninė pajauta pagal dabartinį mano sąmonės lygmenį. Šiame įraše kalbu apie manyje esančius „vandeniškus“ bruožus., su kuriais noriu jus supažindinti. Taip, kaip jaučiu. Plaukiame su manimi!

Beveik didžiają dalį savo gyvenimo būti Vandene nebuvo kažkas tokio. Atvikščiai. Dažniausiai būdavau keista ir nepritapusi bei lyginama su savo tėčiu Vandeniu, kai reikėdavo lyginti ne apie gerus dalykus. Kaip mėgstanti laisvę ir egoistė. O tėtis atvirkščiai. Jis mane dėl to mylėjo (savotiškai) ir laikė sava, nes dažniausiai tik Vandenis gali suprasti Vandenį. Na, tam tikrus elementus, kurie kitų akimis atrodo visai kitaip.

Jaučiu ateitį. Tam tikras ateities tendencijas. Mano būtis beveik niekada nėra apie DABAR. Tas jausmas, kad tu esi koja į priekį. Dėl to studijuodama jausdavau madą ir dizainerius, kurie kurs tai, kas bus reikalinga/madinga ateityje. Tai tikrai labai įdomi savybė, bet kita vertus, aš mažai esu dabartyje. Manyje laikas susimaišęs. Tai įdomus jausmas būti tarp ateities ir dabarties. Pamenu, kad kartais pokalbyje pasakydavau žmonėms dalykus iš jų ateities pati nesuvokdama kaip (dar mokyklos laikais). Kartais jie grįždavo ir sakydavo, kad jiems tai taip įstrigo, išsipildė. Mano pats nuostabiausias dalykas yra susitelkimas ties viršutinėmis čakromis. Savam pasaulyje dažnai esu.

Aš tarsi dalimi esu iš ateities. Ateivė. Pasirodo, turiu ryšį su kitomis civilizacijomis. Tiek aš, tiek mano tėtis turėjome kontaktus su jais. Bet tai jau kita ir man labai ypatinga istorija.

Man sudėtinga įsižeminti, nes mano dėmesys yra viršuje, kituose pasauliuose. Bet tai padaryti yra svarbu, kad galėtumei gyventi šioje Žemėje. Ir ne tik gyventi, bet ir dalintis savo pajautimais, dovanomis. Paskutiniu periodu (daugiau nei metai), tai yra viena iš mano fokuso sričių. Susijungti su kūnu, klausyti jo, judėti, duoti visų reikiamų medžiagų, gydyti jį, siųsti meilę, elgtis mylinčiai, liesti švelniai. Padeda susijungimas su Žeme: vaikščioti basomis, atsigulti ant jos, apkabinti medį. Myliu medžius.

Vandeniai idealistai ir tolerantiški. Mano tolerancijos lygis gan didelis. Dėl to turėdavau kartais tokių situacijų, kai neapibrėždavau reikiamų ribų, nes priimdavau žmones labai didele ir plačia tolerancjos skale. To mokytis yra svarbu. BET šiuo laikotarpiu mums reikės labai didelės tolerancijos priėmime visų skirtinguose jų lygmenyse. Taip pat Vandeniai yra ir humanistai, bet tai suvokiau tik vėliau. Ypatingai dabar. Man dažnai svarbiau daugiau, negu mažiau. Aš dažnai darysiu kažką dėl didesnės visų gerovės, nei dėl mažesnio modelio: savo šeimos ar savęs. Tai nevisada yra sveikas bruožas. Tai vienas iš dalykų, kur reikia išmokti išlavinti savyje sveikas ribas. Taip pat esu už teisybę. Tai tiesiog manyje. Rodos, išoriškai galiu atrodyti, kad neturiu didelės emocinės ugnies, bet tikrai ne kartą teko patirti, kai viduje įsižiebia tokia tikėjimo ugnis, kuri veda padėti tiesai būti įteisintai. Dar mokyklos laikais padėjau savo klasiokui neatsidurti pataisos namuose. Nepadėjo net direktorės žodžiais, kad aš nieko neįrodysiu. Iš jos kabineto ėjau tiesiai į vietinio laikraščio redakciją. Taip pat teko vaikščioti į teismus beveik 8-nis mėnesius. Buvau neteisingai apkaltinta. Mano advokatas net nelabai manimi tikėjo. O aš ėjau vedama savo vidinio inkstinto po miesto gatves, kol pati radau mane išteisinančius įrodymus.

Dar vienas Vandenių aspektas -LAISVĖ. Be jos aš – kaip be oro. Mes mėgstame žmones, bet galime jiems duoti tiek, kiek laiko praleidžiame su savimi. Man tai kaip vienas iš mano SIELOS MAISTŲ. Laikas sau. Dėl to dažnai Vandeniai gali būti laikomi kaip egoistai ir nesuprasti tų, kurių meilės kalba yra kitokia. LAISVĖ rinktis, nepriklausyti, bet ir kartu būti. Tai vienas iš įdomiausių elementų. Visada troškau draugijos, bet didžiąją dalį buvau intraverte. Tik pradėjusi eiti sielos keliu, prasidėjo vėrimasis BENDRUOMENEI, kuri buvo man staigmena, o po to kaip labai didelė mano sielos dalis. Kaip suderinti BENDRUOMENĘ ir LAISVĘ? Abu yra Vandenio elementai?

Laisvė nėra chaosas. Laisvė yra visaip interpretuojama, bet jaučiu giliai savyje, kad ji turi savyje tiek daug pagarbos tam tikriems elementams. Rašydama šį įrašą, skiltį apie laisvę norėjau pateikti, kad laisvė yra daugiau ir kitaip, bet neradau žodžių tam išreikšti. Kaip tik tuo metu skaičiau šią knygą ir joje atradau tuos žodžius:

„Jis yra laisvas, bet kartu kryptingai atsakingas už tai, ką žino, jog turi daryti, ir niekada nesudarys nepatogumų kitiems.“

„Beformiams pasauliams priklausanti siela, būdama absoliučiai laisva, turi savo drausmės ir tvarkos kodeksą, kurį žino savimi. Kaip jau minėjome, ji daro tik tai, ką turi daryti, todėl visada moka neišsisukinėdama pasakyti „ne“, kai žino, jog tam darbui ji negali skirti energijos ir laiko. Tokios sielos ištartas „taip“ – tai pažadas, kurį ji apsiėmė išpildyti.“

Astrėja „KOSMINIAI PAŠVENTIMAI“

O dabar viskas jungiasis į vieną: INDIVIDUALIZMAS, AUTENTIŠKUMAS, LAISVĖ, BENDRUOMENĖ. Nesuderinama, a?

Tai yra meistrystė. Pati žongliruoju tarp viso to. DABAR. Šiame momente vertink kiekvieno autentiškumą, suteik jam laisvę ir priimk jį tokį bendruomenėje jausdama elementus ateityje. Tai yra visiškai kitas lygmuo, į kurį dabar žengia visuomenė. Suteik laisvę kitam būti savimi, priimk jį. Tokiame požiūryje Žemė bus apdovanota naujais dažniais. Savitumas, buvimas savimi išlaisvins kiekvieną individualiame lygmenyje. Išsilaisvinę ir suteikę laisvę sau, mes gebėsime priimti ir kito laisvę. Taip rasime naujus būdus vienas kitą apkabinti savo pilnume. Tokiu būdu ir jungsimės į bendruomenes. Būsime kartu ir jungsime savo dovanas.

Autentiškumas. Dažnai Vandenis išsiskiria išvaizdoje, jis nebijo būti kitoks. Ekscentriškumas. Individualizmas. Jis turi drąsos būti savimi ir tai parodo visuomenėje dažnai per savo išvaizdą, ne tik per mąstymo būdą. Tai labai reikalinga visuomenei, kad ji gytų. Vandeniui tokia išraiškos forma nėra tuštybė. Bent jau aš niekada nesijaučiau taip. Aš tiesiog laisvai rodžiau savo išvaizda savo esybę. Man tai kaip pilnas derinys: vidaus ir išorės. Daugelį metų mano skiriamoji spalva buvo raudona. Man neegzistavo jokia mada. Galėjau ir galiu maišyti visus laikmečius ir visus stilius, bet vis tiek sujungti juos į puikų derinį. Taip mėgdavo apie mane atsiliepti mano draugė argentinietė. O kad galiu derinti viską, rodo, ir laisvė rinktis viską, rinktis iš visko. Nebūti prisirišusiai prie nieko, prie jokios mados, jokio laikmečio, jokios grupuotės.

Kūrybingumas, išradingumas ir genialumas. Kadangi Vandeniai keisti ir jų mąstymas beveik niekada nėra tradicinis, klasikinis, nes jiems nuobodu, kas jau patirta ar sukurta. Man taip dažniausiai būdavo. Norėjosi kurti kažką autentiško. Mano gyvenime dažnai buvo mažojo genijaus elementų, kai esi suprantamas ar pripažintas tik po laiko, kai tai jau nebeturi prasmės. Taip buvo su didžiąja dalimi to, ką kūriau. Mano kūryba belaikė, bet suprantama tik ateityje. Ir iš ateities perspektyvos, kai žiūri į ją, ji atrodo kaip šiandien, nors praeityje ji buvo iš ateities.

Mes esame laisvi, bet ištikimi. Viduje turiu tokią ištikimybę tam, kuo tikiu. Jei tikiu, tai tvirtai. Jei esu, priimu, palaikau erdvę ir toleruoju, bei jei nusprendžiu išeiti, tai dažniausiai su visam.

Vandeniai savyje turi daug ORO stichijos. Oras yra lengvas.

Kvėpavimas yra oras.

Oro yra visuose kituose elementuose.

Dalinuosi tuo, nes buvau pakviesta pasidalinti aukštesnių lygmenų. Vandenis dabar yra labai naudojamas žodis ir bus kurį laiką. Mano istorija, pasidalinimas padės jį suprasti labiau. Suprasti taip, kaip tu esi pakviestas išjausti. Kai skaitau straipsnį, jis man atrodo sudėliotas iš visokių detalių. Ne vieną kartą skaičiau bandydama kitaip jį sudėlioti, bet jis kitaip nesidėlioja. Yra tokia, net man pačiai, keista forma. Na, bet ko čia stebėtis. Ką tik pati panaudojau žodį – KEISTA.

Šiandien aš suprantu, ką mano Siela pasirinko, nusprendusi gimti po Vandenio ženklu. Ir kai visas pasaulis įžengė į Vandenio amžių, aš taip pat įžengiau ir į Kristaus amžių – 33. Esu atėjusi į šią Žemę, šiuo laikmečiu su misija dėl didesnės kitų gerovės. Dažnai Vandenių būtis yra dėl to.

Ir jei tu skaitai šį straipsnį, esi gimusi/-ęs po Vandenio ženklu, tai aš apkabinu tave ir, žinoki, kad ši žinutė tave pasiekė ne veltui. Esi čia būti savimi PILNAI. Nėra tam geresnio laiko nei DABAR.

7 komentarai apie “Būti gimusia Vandene”

  1. Ačiū už pastabą dalinimąsi.💗 Esu Vandenis. Laisvė man taip pat svarbi ir buvimas su savimi, kaip oras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart