Bendravimas su Deivės energija

Viena mintis, kuri liūdino Deivę, buvo atskirtis, kurią ji jautė intymiuose santykiuose su vyrais. Jai atrodė, kad ji sėkmingai gali būti jiems drauge, mama, vyresniąja sese, bendradarbe, bet ne mylimąja. Vyrai, kuriuos ji sutiko savo kelyje, nesugebėjo susijungti su jos esme. Jie galėjo jausti, atpažinti jos vibracijas iš toli, tačiau priartėję matydavo tik jų pačių proto turinį, iliuzijas. Dažnai tai buvo istorijos, fantazijos, norai, kad Deivė būtų tai, apie ką jie svajojo, tačiau tai mažai turėjo bendro su tuo, kas Deivė yra. Ji nėra prote ir nebendrauja iš ego, proto. Ji gyvena savojoje gelmėje ir bendrauja iš šios gelmės. Vyrai bijojo atsiliepti į kvietimą ateiti į jų gelmę ir sutikti ją čia.

Deivė prabilo:

Jūs bijote gelmės ir jūs trokštate to, kas yra gelmėje, bet jūs baiminatės, kad gelmės tikslas yra jus įtraukti. Tai nėra Deivės tikslas. Mes netrokštame jūsų praryti.

Deivė yra tam, kad pakviesti į jos paslaptingą karalystę, pasidalinti su jumis savo energijomis, pamaitinti tarpus jumyse ir išleisti jus atgal į jūsų gyvenimą, kur jūs sugrįžtate įkvėptas, atgaivintas. Deivė jums duos visus atsakymus. Jie bus padėti jūsų pasąmonėje. Ir kai jums jų reikės, jie ateis ir liesis per jus, ir jūs nesuprasit, iš kur tai jums ateina.

Ilgai žmonija galvojo, kad šis pasaulis yra statomas vyriškumo, pamiršę, kad tai, kas kuria jų kūrinius, yra tai, kas stovi jiems už jų nugaros, t.y. jų mūzos ir maitintojos. Visa, ką matome gražaus sukurto, visų pirma, ateina iš Deivės, Dieviško Moteriškumo energijos kūrybos, kurią pristato, išreiškia, atneša į pasaulį Vyriškumas. Be Deivės energijos, kuri yra Kūrybinė Šaltinio energija, žmonės patiria sunkumus, stringa, nervinasi ir pyksta vieni ant kitų. Suvokę, kad Deivės energija gali viską juose pataisyti, jie visada atsigręžtų į Deivę, į Gamtą arba moteris, arba įkvėpėją juose pačiuose.

Jūs turite išmokti bendrauti su šia sąmonės dalimi jumyse, gerbti ją, šlovinti, garbinti ją. Kitaip nieko nebus, – jūs nepajudėsite iš vietos jūsų kūryboje, jūs suksitės ratais jūsų ribotose sąmonės būsenose, tose pačiose idėjose, kurios jau penėjo jūsų kūrybą. Raktai nuo Vartų į naujas aukštesnės kūrybos formas – pas Deivę. Loginio proto gebėjimai yra labai riboti. Jūs turite susijungti su jūsų vidine Mūza, su jūsų kūrybiniu mąstymu, vaizduotės pasauliu, kuris sujungs jus su jūsų aukštesne sąmone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart