Apie savivertę

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria moterys kelyje į savo, kaip Deivės, sužydėjimą, yra savivertės pojūtis. O tai yra kertinis dalykas tuomet, kai kalbama apie kūrimą tokio gyvenimo, kokio mes norime ir nusipelnėme. Kai tu jautiesi neverta, tu blokuoji save priimti meilę, kurios tu trokšti visuose lygmenyse: santykiais, pinigais ir galimybėmis. Todėl labai svarbu dažnai pačiai sau priminti – „AŠ ESU VERTA“. Šie žodžiai parems jus, suteiks galimybę giliau klausytis savo poreikių, išmokys juos pagerbti, atsiverti IR PRIIMTI.

Deivės kelyje neišvengiamai ateina laikas, kai ji turi pagydyti savo žemos savivertės priežastį, paleisti visas istorijas galvoje, kurios laiko ją užstrigusią nevertumo jausme, taip pat išsinerti iš praeities ir pajudėti pirmyn su Pasitikėjimu, Meile Sau, Savęs Priėmimu ir Saviverte. Mes turime anuliuoti šimtmečių priespaudą, kuri sukėlė gilų ,,aš esu neverta“ jausmą, kaip mūsų normą.

Pažvelk į tai, ką tu manifestuoji savo gyvenime. Galbūt kai kurios situacijos dažnai ir iškyla iš to nevertumo jausmo? Tai yra labai svarbus momentas ir būtent šios aplinkybės kaipmat pastūmėja tave daryti pozityvius ir įgalintus pasirinkimus, kurie remtų tave tavo gyvenime. Kai tu prisimeni savo tikrąją vertę, tu pradedi sutelkti savo energijas į save, gerbdama save, mylėdama save ir rūpindamasi savimi. Kai tu žinai savo vertę, tu lengvai sakai ,,Ne“ ir paleidi tai, kas tau daugiau netarnauja, ir lengvai sakai ,,Taip“ tam, ką tu iš tikrųjų trokšti sukurti ir patirti. Visata atsiliepia.

Tu esi dieviškumo aspektas fizinėje formoje, iš kur ir išauga tavo tikroji savivertė ir grožis. Tu esi verta ir visada buvai. Tau nereikia nieko daryti ar kažkaip ypatingai apsirengti, būti kažkokio dydžio ar svorio tam, kad būtum verta. Tu esi PAKANKAMA, kokia tu esi. Tu esi ne tik pakankama,- tu esi tobula, graži, pilna ir nuostabi ir aš lenkiuosi tau, sese, už dovaną, kuria tu esi šiam pasauliui. Visi mes esame unikalūs sąmonės aspektai. Tu esi tokia pat, kaip visi, bet tuo pačiu ir kitokia, ir tam yra priežastis. Kai mes iš tikrųjų tai suvokiame ir priimame save tokias, kokios mes esame, mes daugiau nebelyginame savęs su kitais ir nesijaučiame ,,mažiau, nei“. Ir tie, kas tave menkina ir teigia, kad tu esi ,,mažiau, nei“, – tai yra senos programos ir manipuliaciniai proto žaidimai, kad sulaikytų tave ,,sename“ ir tai, kas nesi tu.

Niekas, kas kada nors tau buvo pasakyta ar padaryta, nepadaro tavęs mažiau tobula ar mažiau pilna. Tu nesi tavo mintys, tu nesi tavo kūnas, tu nesi niekas, ką kas nors, kada nors tau pasakė ar padarė. Dabar yra metas tai suvokti. Tu esi, kas tu esi, ir pasauliui reikia būtent tokios tavęs, kokia tu esi. Tavo siela turi unikalią mediciną, ir tik tu vienintelė gali pasauliui ją duoti. Tavo siela turi žinutę, kuria tik tu gali pasidalinti. Dabar yra metas tau susigrąžinti savo tiesą, įžengti į savo unikalų autentiškumą ir oriai stovėti tame, kas tu esi.

Daugiau tau nebereikia nešioti ,,dirbtino“ ar ,,suvaidinto“ pasitikėjimo kaukės, kuri siekia įrodyti pasauliui, kokia mylima ir sėkminga tu esi. Tau nereikia būti malonia ar mandagia, kad būtum priimta. Praktikuok nuoširdžią saviraišką. Išreikšk savo širdį. Tu nusipelnei to. Tai – laisvė. Pradėk išsakyti savo tiesą. Tu turi teisę išsakyti savo mintis, jausmus, emocijas ir troškimus taip, kaip bet kuris kitas. Žinok, kad tu esi remiama matomų ir nematomų jėgų, kurios tave myli tiesiog tokią, kokia tu esi.

Tavo visi santykiai atspindi tai, koks yra tavo pačios santykis su savimi. Jeigu tu patiri kažką mažiau, nei tai, ko tu nusipelnei, – tu žinai intuityviai, kodėl tai nutinka, ir ką tokiu atveju daryti. Ir tai neturi sumažinti tavo vertės. Pagydyk savo savivertės dalykus, kurie verčia tave taikstytis. Kai tu pati myli ir priimi viską, kas tu esi, kai tu pradedi save išreikšti nuoširdžiai ir autentiškai,- pasitikėjimas ateina natūraliai. Ir tie, kurie yra šalia tavęs, paremia tave ten, kur tu esi savo gyvenime. Tau tinkamas partneris dės pastangas, tavimi rūpinsis, tave mylės ir dievins. Tie, kuriems lemta būti tavo gyvenime, bus. O tie, kuriems nelemta, – atkris.

Tai yra viskas. Tau daugiau nieko nereikia daryti, tik Tai, ir viskas magiškai tekės į tavo gyvenimą. Stebuklai yra produktas šios meilės – pačios esmės, kas tu iš tikrųjų esi. Užmerk savo akis, priimk tai į savo širdį, giliai įkvėpk meilę į kiekvieną savo esybės dalį ir judėk toliau su šia energija, darydama pasirinkimus, kurie yra pagrįsti tavo verte.

Aš matau Tave ♡
Viktorija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart