Apie Laurą

Gyvendama Londone ėmiau vis labiau suprasti, kiek prarandu laiko darydama nereikšmingus dalykus, kažkur lėkdama, nuolatos būnu ne ten, kur tuo metu esu. Skubėdavau savo planuose, numačiusi dar dešimt žingsnių į priekį, bet pamiršdavau dabarties momentą.

Vieną dieną sustojau ir paklausiau savęs: ,,Kas yra čia ir dabar? Ką noriu veikti? Kas man teikia daugiausiai džiaugsmo?”.

Atsakymas buvo vienas ir garsus – kūryba.

Tuomet ėmiau pastebėti kaip kiekvieną akimirką mes kuriame viską. Koks bus mūsų rytas? Ką apsirengsime? Kokias spalvas matysime? Kokius žmones sutiksime? Iš visų šių mažų dalykų susideda mūsų gyvenimo paveikslas.

Aplinkybės dėliojosi taip, kad nebegalėjau kitaip gyventi, tik taip, kaip sako širdis. Palikau Londoną ir kuriam laikui grįžau į Lietuvą. Išėjusi iš samdomo darbo pradėjau savo veiklą, padedančią žmonėms pasakoti jų istorijas ir formuoti įvaizdį.

Visuomet buvau smalsi, ieškojau įkvėpimo, keliavau, sutikau mokytojų, meistrų, patyriau neįprastų dalykų, daug buvau gamtoje, mokiausi įvairiausių praktikų bei meditacijų. Taip iš savo patyrimų susidėliojau dėlionę bei supratimą apie pasaulį.

Suvokiau, kad visi skaudūs patyrimai yra dovanos, stumiančios į priekį.

Mano gyvenimo išmintis ir atradimai susiveda į du paprastus punktus:

  • 1. Būti čia ir dabar.
  • 2. Gyventi iš širdies.

Džiaugiuosi, kad galiu ragauti, užuosti, išgirsti, paliesti gyvenimą ir niekada nenustoju tyrinėti bei mokytis. Kaip gera rasti visur įkvėpimą ir kurti grožį aplink.

Shopping Cart