Apie mus

Mes, Lietuvos moterys, buvome sukviestos drauge tam, ką Lietuvos žemė dar atmena. Tu esi Deivė. Skaitydama tai, tu skaitai mus, tokias pat dieviškas, kokia pati esi. Mes dalijamės tuo, kuo mes gyvename. Rašome apie tai, ką mes jaučiame. Atvirai ir nuoširdžiai. Nes juk tik tai, kas tikra, įkvepia, gydo ir jungia.

Užmerk akis ir atsipalaiduok, pajausk tavo Širdies plakimą, įkvėpk svaigulingos Tyros Meilės nektaro, pakviesk save Meilės šokiui, – tyliai, bet taip tyrai taria tau Regina.Mes susijungiame dėl tavęs, mūsų Sielos Sesės. Tu ieškai įkvėpimo kelyje, stiprybės išlikti per intensyvų laikotarpį, pasitikrinti, ar tai, ką tu jauti, yra tikra, pamaitinimo sielai? Taip, mes esame čia dėl tavęs. Tu jau radai. Senovinį žemėlapį šiuolaikinei moteriai. Būk įkvėpta, susijungusi, informuota bei aprūpinta ištekliais.

Jei esi vyras, tu esi čia taip pat laukiamas, kartu mokytis, augti, mylėti, sujungti tavo vidinį gyvenimą su tavo praktiniu gyvenimu, atnešti dvasingumą į kasdienybę. Mes savo mylinčiomis širdimis priimame ir švenčiame tave kaip tobulą kūrinį.Mes dirbame nuotoliniu būdu iš skirtingų pasaulio vietų. Ir nesvarbu, ar tavo pirmasis įkvėpimas buvo Lietuvoje ar kitame žemės kampelyje, mes esame bendrystėje. Todėl mes mylinčiomis raidėmis rašome lietuviškai, senąja ir mūsų motinine kalba. Vienybė težydi. Šią akimirką per mus, o dabar ir per Tave ♡

Mūsų Nuostabioji Komanda

Viktorija yra projekto „Deivė Regina“ iniciatorė, vizionierė ir mentorė, koordinuojanti ir vystanti šį projektą drauge su kūrybine moterų komanda. Daugiau apie Viktoriją galite surasti jos svetainėje www.viktorijasimasiute.com.

Jolanta yra projekto „Deivė Regina” rašytoja, natūralių smilkalų kūrėja. Ji yra tekanti kūrėja vaizdu, kvapu, skoniu, ryšyje su augalų dvasia ir vis labiau pražystanti žodžio energijoje. Ji pasiruošusi Tave išgirsti, remti ir dalintis saugia širdžių erdve.

Giedrė yra projekto „Deivė Regina" bendrakūrėja. Ji prisideda prie gražaus ir šviesaus pasaulio kūrimo, puoselėdama grakštų moters gyvenimą bei augindama laisvus vaikus,- būti viskuo ir tuo pačiu niekuo.”

Deivė Lakšmi yra projekto „Deivė Regina” laimintoja.

Mūsų foto galerija

♡ Norėtum prisijungti prie mūsų?

Ir TU ESI… dėl Vienovės, Moteriškumo, Širdies, Motinos Žemės, Naujosios Žemės – Rojaus?

Ir TU ESI… kurti, išreikšti save, padėti kitiems, gyti, šviesti, prisidėti tavo gebėjimais, paslaugomis, dovanomis…?

Manote, kad mūsų svetainės vibracijos yra artimos jūsų produkcijos, veiklos, projektų? 

Norėtumėte savanoriauti ar bendradarbiauti?

Shopping Cart