Gydanti saulės šviesa

Pokalbis su saule:


Prašau, mylima saulės šviesa, pripildyk mane tyros auksinės, dieviškosios šviesos, meilės, ramybės, harmonijos.

Prašau, savo tyromis aukso dulkėmis apvalyk mano kūnus ir energijos lauką.

Jaučiu, regiu tekančią auksinę šviesą mano kūnu, kaip kiekviena kūno ląstelė prisipildo gydančiąja auksine šviesa.

Įkvėpiu auksinę, tyrą šviesą, iškvepiu tai, kas prašosi būti paleista: įtampą, nerimą, kontrolę…

Kvėpuoti tampa vis lengviau ir lengviau…

Dėkingumu vibruoju kiekviena ląstele.

Lengvumas, atgaiva, malonė …

Ačiū už mūsų ryšį, ačiū už Tavąją malonę ir dovanas. Ačiū už priminimą apie mano vidinę saulę – širdies erdvę.

Tegul per mano vidinę saulę, Tavoji šviesa skleidžiasi ir dovanoja auksinius spindulius čia Žemėje visiems aplink.

Kasdien jaučiu kvietimą, rasti laiko širdimi susijungti su saule ir visais kūnais priimti saulės spindulius.
Kiekvieną spindulį geriu širdies mylinčiu įkvėpimu…
Tiek malonumo, atsipalaidavimo, džiaugsmo, begalybės patiriu įkvėpdama šią auksinę, gydančią šviesą.Mūsų nuostabi, nuolat besikeičianti ir besisukanti šviečianti saulė skleidžia savo spindulius į mūsų atmosferą ir erdvę, teikdama mums natūralios šviesos gydančią energiją. Saulė ne tik padeda mums gauti vitamino A ir D, bet ir padeda sumažinti cholesterolio kiekį, padeda sergant depresija, odos sutrikimais ir stiprina mūsų imuninę sistemą.

Saulės šviesos signalai patenkantys į mūsų kūną yra svarbūs mūsų energetinei sveikatai – psichinei, mentalinei, emocinei ir eterinei.

Šviesa patenkanti mūsų akimis į mūsų kūnus suteikia ne tik palaimingą jausmą, bet gydo, šalina ligas.
Kai saulės spinduliai patenka į mūsų akį per tinklainę, jie paliečia šviesos receptorių, vadinamą rodopsinu, kuris paverčia šviesą baltymu. Tinklainė yra mūsų centrinės sistemos dalis, kuri yra labai svarbus perdavimo kanalas tarp akies ir smegenų bei neuroninių impulsų, įtakojantis mūsų protą ir kūną. Nors ji ir nėra viena pagrindinių nervų sistemos centre, ji visgi yra kaip keičiantis daug ką portalas, kuris veikia smegenis (svarbiausią kūno dalį) ir dar vieną pagrindinių organų – stuburo smegenų skystį. Ir šis organas atlieka daugelį funkcijų, gaunant šviesos kodus iš saulės, Taip, saulės spindulių dėka, vien žiūrint į saulę, mes natūraliai galime gydyti ne tik fizinį kūną. Saulės šviesa yra vienas mums reikalingiausių ir svarbiausių sveikatos šaltinių mūsų planetoje.

Štai kodėl mes atliepdami į kūno poreikius einame ir mėgaujamės saulės dovanomis, geriame auksinius saulės spindulius. Mūsų kūnai mums nuolatos kalba tai, ko jiems reikia labiausiai šią akimirką. Atliepkime į šiuos vidinius kvietimus ir leiskime kūnams gerti natūralias gamtos dovanas.

Mūsų protėviai nuo senų senovės garbino mūsų saulę. Kai mes gerbiame saulės šviesą, mes gerbiame savo pačių vidinę šviesą ir jos pagalba leidžiame mumyse vykti transformacijai ir sugrįžti į balansą ir harmoniją.


Pakvieskime saulės šviesą užlieti mūsų kūnus gydančiuoju jos dažniu. Kiekvieną dieną nors keliom sekundėm nukreipkite žvilgsnį į saulę, įkvėpkite jos auksu tviskančių spindulių ir leiskite sau ir visiems savo kūnams sugrįžti į natūralią būseną. Įsiklausykite į savo kūnus – jie trokšta būti balanse, gyvume ir natūraliame buvime ir atsinaujinime. Atliepkite, padovanokite savo kūnams akimirką malonės būti užlietu Dieviškosios Energijos Šviesos kriokliu.

Pajausk, kokias mylinčias dovanas siunčia mums saulės skaisčioji, tyroji šviesa:

⦁ Susirask ramią erdvę gamtoje šviečiant saulei.
⦁ Tik kelias sekundes žiūrėk į saulę. Užmerk akis ir pabūk veidu į saulę.
⦁ Įkvėpk saulės spindulių į savo akis, protą ir širdį.
⦁ Leisk saulės šviesos energijai persmelkti visą savo kūną.
⦁ Nukreipk vidumi šią šviesą stuburu iš viršaus į apačią.
⦁ Atsipalaiduok.
⦁ Jei jauti, pakartok visa tai porą ar keletą kartų.

Šviesūs ir šilti apkabinimai, Ieva ir Lina

Šaltiniai:

https://ascensionenergies.com/2020/01/04/the-power-of-the-sun-living-light-code/?fbclid=IwAR3rP0FB6Xam8ueFRASg2hIwaYh5S7vq3CT_eJztKRhMAUR71s3PgCHBbsY

2 komentarai apie “Gydanti saulės šviesa”

  1. Dėkoju už šį straipsnį! Aš labai slapstydavaus nuo saulės, nes jau +23 C temperatūra lauke mane jau vargindavo kaip karštis.. Jaučiu, kad šiemet bus kitaip. Žinau, kad gyvenimą kuriam patys. O po straipsnio mano požiūris į saulę labai pasikeitė. Noriu išbandyt save, kaip aš sąmoningai priimu saulės šilumą.🌞😍

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shopping Cart