Šviesos linija

Mintis inicijuoti šviesos liniją kilo, nes buvo etapas, kai man pačiai tokio dalyko gyvybiškai reikėjo. Pradėjus kurti „Deivės Reginos“ svetainę pirminis sielos kvietimas buvo prisidėti ir pasitarnauti – ištiesta ranka ir atvira širdimi išklausant ir išgirstant jus, mielosios Moterys. 

Sutikusi daugybę mokytojų, atlikusi įvairias skirtingas praktikas, jas pritaikius ir atsirinkus kas „veikia“, o kas ne, šiandieną vis dar augdama, bet jau atpažinusi savo sielos kelią ir juo eidama, galiu paremti tave, tavo individualioje kelionėje. 

Jeigu jauti, kad atėjo laikas pokyčiams. Jeigu jauti, kad kažkas vyksta kitaip ir tavęs nebetenkina ankstesni pasirinkimai, ankstesnio gyvenimo modelis – esi laukiama čia. Kreipkis į tavo širdžiai artimiausią šviesos linijos komandos narę ir kartu mes surasime daug naujų tavo kelyje esančių spalvų ir atspalvių, kurie visada ir buvo su tavimi, šalia tavęs, tik gal nepastebėjai. Su meile ir šviesa!

 

lina@deiveregina.lt / skype ( lina_stasytyte) / +4793995603

Skiriu savo dalį erdvės Tau, kur būsi priimta/priimtas, suprasta/suprastas ir išklausyta/išklausytas. Jei pajusi – susisiek.

tekantiupe@deiveregina.lt / bendravimui WhatsApp, Viber +4915757768036

Esu mylinčiai saugi erdvė Tau, ten kur Tu esi dabar.. Jei Tu jauti, atverti savo širdies namus, aš esu Čia ir Dabar.

Esu Tau, su Tavimi būti Tavo tyla. Tau, su Tavimi būti ašaroje.

Esu Tau, su tavimi atpažinti, kas buvo netikra.

Esu Tau, su Tavimi išjausti, kiek klausimų tavo kelyje turėta ir kiek atsakymų jau atrasta…

Esu Tau, su Tavimi eiti į lengvumo pojūtį, paleidžiant visa, kas tave stabdė.

Esu Tau, su Tavimi kartu eiti į Tavo LAISVĘ.

♡ Bendravimas šioje linijoje yra NEMOKAMAS ♡